• $ 5,7884
  • € 6,5812
  • 261.777
  • 95.421
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Başkan Erdoğan'dan Mansur Yavaş'a sert tepki: Ankara'yı sahte senet imzalayanlara teslim edemeyiz

Başkan Erdoğan, “Ankara’yı rastgele ellere teslim edemeyiz. Sahte imzalarla senet imzalayanlara teslim edemeyiz. İki dönem kaybeden birisiyle Mehmet bey mukayese edilir mi? İstiyoruz ki Ankara emin ellerde devam inşallah desin" dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, ANKAPARK “Wonderland Euroasia” açılış töreninde konuştu. ANKAPARK'ın Türkiye'nin guru sembollerinden biri olduğunu söyleyen Başkan Erdoğan, "Ankapark tüm Türkiye'nin gurur sembollerinden biridir. Ankapark aynı zamanda çevre dostu bir projedir. Yıllık 50 milyon lira kazanç elde edilecek" şeklinde konuştu. Başkan Erdoğan, ANKAPARK'ın 31 Mart akşamına kadar ücretsiz olacağını açıkladı.

İşte Başkan Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Ankaralı kardeşlerimin, özellikle gençler ve çocuklarımızın hasretle beklediği büyük bir projenin açılışını gerçekleştirmek üzere bir aradayız. Toplam büyüklüğü 1 milyon 200 bin metrekareye varan ANKAPARK, sadece Başkentin değil, tüm Türkiye’nin gurur sembollerinden biridir.

Sadece bize oy veren vatandaşlarımız için değil, 81 vilayetimiz ve 82 milyonun her bir ferdi için çalıştık. Kırıkkaleli vatandaşımızın derdini de Hakkâri’deki kardeşimin sorununu da Ankaralı hemşehrimin sıkıntısını da kendi meselemiz olarak gördük.

AVRUPA'NIN EN BÜYÜK TEMA PARKI ANKAPARK AÇILDI

YILLIK 50 MİLYON LİRA KAZANÇ ELDE EDİLECEK

Toplam büyüklüğü 1 milyon 300 bin metrekareye varan Ankapark tüm Türkiye'nin gurur sembollerinden biridir. Ankapark aynı zamanda çevre dostu bir projedir. Yıllık 50 milyon lira kazanç elde edilecek. Her biri ayrı tasarlanmış 1217 oyuncak bulunuyor. Havaların ısınmasıyla birlikte Ankapark'ın dolup taşacağına inanıyorum. Bu önemli projenin hayata geçmesinde katkısı olan başta Melih Gökçek kardeşim, herkese bir kez daha teşekkür ediyorum

Vatandaş 'Allah razı olsun' dedi mi akan sular durur. Bütün mesele o sevgiyi kazanabilmek.

Belediye başkanlarına söyledim bakanlarıma da söyledim. Şunu iyi bilin, halkımın gönlünü kıran benim de gönlümü kırmış olur. Biz gönüller kırmaya değil gönüller yapmaya geldik. Böyle çalışacağız.

CHP'nin Hatay Belediye başkanı oy yoksa yol da yok diyor. Böyle kibir kuleleri var. Benim bir belediye başkanım böyle dese kapıya koyarım.

Sadece bize oy verenler için değil 81 vilayetimizin her bir ferdi için çalıştık. Sandık verilen görevin hakkını ter dökerek yerine getirmeye çalıştık. Gece gündüz demeden mücadele ettik. Siyaset özünde rekabettir. Biz hizmet yarışıdır. Ama yalan değildir. Yalandan daha büyük felaket olmaz. Hatay'da 6 baraj yaptığımızı söylüyorum ama Kılıçdaroğlu baraj yok diyor. Eline diline vursun senin kılavuzun karga. Ve bütün her şeyiyle, televizyonlara da talimatı verdim. Dedim bizim oradaki Hassa’daki Reyhanlı’daki bütün barajlarımızı yayınlayın, görsün. Akşam yalan, sabah yalan. Biz bunun bu yalanları sebebiyle aldığımız tazminatlardan artık bıkar hale geldik.

Kılıçdaroğlu tazminat ödemekten bıkmadı. Artık milletvekillerine yardım sandığı kurdurdu. 

Bizim siysetimiz kavga değil birlik ve aşk siyasetidir. Bu bir aşk hikayesidir. Bizim siyasetimiz baskı değil, özgürlük, demokrasi siyasetidir. Biz insanımızı birleştirmenin kucaklaştırmanın çabasındayız. 31 Mart sonrasında da gönül belediyeciliği sözünü veriyoruz. Ülkemizi 2023 hedefleriyle buluşturup en güçlü 10 devletten biri olma gayretindeyiz.

Kim ne derse desin Türk milletinin en büyük kaynağı kardeşliğidir, dayanışmadır. Türk milletinin en büyük özelliği her seferinde küllerinden yeniden doğmayı başarmasıdır. Dünyada bu kadar kısa süre içinde ağır saldırılara maruz kalıp ayakta kalan başka ülke olmamıştır. 

"SAKIN İHMAL ETMEYİN"

31 Mart'ta sandıklara koşmanızı bekliyoruz, sakın ihmal etmeyin, gitmemezlik yapmayın. Ankara'da tüm saldırıların üstesinden gelerek daha iyiye yol aldı. Ankaralılar kardeşliğinden taviz vermedi. Yakınlarınıza bu işin ne kadar ciddi bir beka meselesi olduğunu anlatın. Ülkemizin geleceği, evlatlarımızın huzuru için sandıklara sahip çıkmalıyız.

Biz ortak hareket ettiğimiz MHP ile ittifak kurduk. Karşımızda 4'lü çete var. Bunlar Kandil'den yönetiliyor.

"KANDİL'DEN YÖNETİLİYOR"

Biz ortak hareket ettiğimiz MHP ile ittifak kurduk. Karşımızda 4'lü çete var. Bunlar Kandil'den yönetiliyor.

Ankara adayımız 5 dönem Kayseri belediye başkanlığı yapan Mehmet Özhaseki kardeşimiz... Ankara'yı rastgele ellere teslim edemeyiz. Sahte imzalarla senet imzalayanlara teslim edemeyiz.

MATRUŞKA İTTİFAKI

Matruşka ittifakı kurdular, matruşkaların içinden bölücüler çıkıyor, Taksim'de cami ıslıklayanlar çıkıyor.

Bay Kemal ve hanımefendi ittifakın asıl ortağının kim olduğunu gizlemeye özellikle dikkat ettiler. Kafasını kuma gömen devekuşu misali kendileri inkar edince milletin gerçeği görmeyeceğini zannettiler. İttifakın asıl patronu çıktı, postayı koydu. 

Ankara ve Türkiye'de Pandora'nın kutusu açılmıştır, kimin ne olduğunu biliyoruz

(Millet İttifakı) Ne böyle bir ittifaktan ne de bu ittifakın defolu adayından Ankara'ya bir hayır gelmez

31 MART AKŞAMINA KADAR ÜCRETSİZ

Başkan Erdoğan, Ankapark'ın 31 Mart akşamına kadar ücretsiz olacağını söyledi.

Başkan erdoğan, "ANKAPARK şehit ailelerimizin yakınlarına da ömür boyu ücretsiz. Hayırlı mübarek olsun son anda güzel bir hediye daha geldi" dedi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Kadın hastalarda çok nadir rastlanan ‘ağaç adam sendromu’na HPV’nin (Human Papilloma Virüsü) şeki

Bangladeşli ´Ağaç Adam´ Ellerinin Kesilmesini İstedi

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Edirne'de feci kaza: Ölü ve yaralılar var