• $ 6,784
  • € 7,4743
  • 373.296
  • 104954
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
11 Ocak 2019 Cuma 11:22 | Son Güncelleme:

Başkan Erdoğan: Bu yıl ilk defa oy kullanacak yaklaşık 1 milyon seçmenin varlığı çok önemli

Başkan Erdoğan AK Parti İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan, "AK Parti'nin 10 milyon 337 bin üyesinden 504 bininin seçmen kütüklerinde kaydını ne yazık ki bulamadık. Adres kaydı olmayan 375 bin kişi var ki bu konuda teşkilatlarımıza önemli görevler düşüyor. Bu yıl ilk defa oy kullanacak yaklaşık 1 milyon seçmenin varlığı çok önemli. Teşkilatımızın seçmen kütüğüne giren ve çıkan herkesi takip etmelerini istiyoruz. AK Parti olarak bizim için 31 Mart seçimleri belediyecilikte 25 yıllık bir tecrübenin zirve noktası olacaktır." dedi

Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

Yarından itibaren arkadaşlarımız illere dağılmaya başlıyor. Aday belirleme sürecinde yaşanan her şey artık geçmişte kaldı. Benim istediğim olursa eyvallah benim istediğim olmazsa yallah derseniz Bu AK Partili olmak değildir.

LİYAKATTA ARANAN BELLİDİR...

Liyakatta aranan bellidir. İller vardır ki kısıtlı şartlar içinde adayınızı belirlersiniz. Bazılarının kendi başarısızlıkları seçim kuruluna yüklemelerine her daim şahit olduk.

AK Parti'nin 10 milyon 337 bin üyesinden 504 bininin seçmen kütüklerinde kaydını ne yazık ki bulamadık. Adres kaydı olmayan 375 bin kişi var ki bu konuda teşkilatlarımıza önemli görevler düşüyor.

31 MART SEÇİMLERİ 25 YILLIK TECRÜBEMİZİN ZİRVE NOKTASI OLACAKTIR

Bu yıl ilk defa oy kullanacak yaklaşık 1 milyon seçmenin varlığı çok önemli. Teşkilatımızın seçmen kütüğüne giren ve çıkan herkesi takip etmelerini istiyoruz. AK Parti olarak bizim için 31 Mart seçimleri belediyecilikte 25 yıllık bir tecrübenin zirve noktası olacaktır. Kendini milletin üzerinde gören teşkilat yöneticisi veya adayı kadar AK Parti'ye zarar veren kimse olamaz.

AK PARTİ BİZLERİN DEĞİL MİLLETİMİZİN PARTİSİDİR

Siyasette hiçbir görev kimseye zorla verilmez. Talip olanlar arasında seçim yapılır.

Artık bayrak askmak için direklere çıkmak gerekmiyor olabilir., sosyal medya gelişmiş olabilir ama unutmayın hala her şey insanla başlıyor ve bitiyor. AK Parti bizlerin değil milletimizin partisidir. AK Parti her seçimi bir imtihan olarak görür, kolay imtihan olmaz.

TÜRKİYE'Yİ BATMIŞ BİR ÜLKE OLARAK GÖSTERMEYE ÇALIŞANLARA BİR KEZ DAHA DERSİNİ VERECEĞİZ

Bir yanda terör örgütlerine karşı dimdik duranlar var, diğer tarafta ise terör örgütleriyle kola kola girenler var. Mayası bozuk bir kesim adeta tüm hayatlarını ülkenin ve milletin aleyhine işler yapıyor. Türkiye yurt dışı kökenli kur baskısına maruz kaldı, borozan bir gazete Türk ekonomisini hedef alan yalan yanlış haberler yazıyor. Yaptığı şey tetikçiliktir. Türkiye'yi batmış bir ülke olarak göstermeye çalışanlara bir kez daha dersini vereceğiz.

CHP, SHP'nin bizimle alakası yok demeye başladı, bunların birbirinden farkı var mı, biz kargayı sesinden tanırız. Bizim iktidarımızda enflasyon ortalaması yüzde 9,5. Bay Kemal sözcülerini iyi seç.

İftira ve karamsarlık simsarlarına karşı geçtiğimiz 16 yılda yaptıklarımızı milletimize tekrar tekrar anlatacağız. Unutmayın kale içeriden fethedilir. Belediyecilikte hizmet esastır ama yeterli değildir. Önemli olan gönüllere girebilmektir.

 

 


Apartmanın önünde cipin yıkanmasına sinirlenen kadının öfkesi kameraya yansıdı

Apartmanın önünde cipin yıkanmasına sinirlenen kadının öfkesi kameraya yansıdı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin milli devi ''Fatih'' için geri sayım başladı

O anlar kameraya yansıdı! Baharın gelmesiyle ovaya indiler