• $8,1986
  • €9,8858
  • 473.217
  • 1330.48
28 Haziran 2018 Perşembe 10:20 | Son Güncelleme:

Barış Atay ve Ahmet Şık medyayı tehdit etti

Barış Atay ve Ahmet Şık medyayı tehdit etti

CHP sayesinde terör örgütü PKK'nın partisinden Meclis'e giren Ahmet Şık ve Barış Atay medyayı tehdit etti.

aksam.com.tr

Türkiye için 'terör devleti' diyen ve TSK'yı katil ilan eden Barış Atay ve Ahmet Şık bu kez medyayı hedef aldı. Bilindiği gibi CHP'li Gürsel Tekin'in 7 Haziran seçimleri öncesinde "8 Haziran'da medyayı kapatacağız" diyerek tehdit etmesinin ardından, CHP sayesinde terör örgütü PKK'nın siyasi kanadı HDP'den milletvekilliğine seçilen terör destekçileri Şık ve Atay medyayı, "Bu daha başlangıç" diyerek tehdit etti.

TÜRKİYE'YE 'TERÖRİST' DİYEN ATAY VE ŞIK, CHP SAYESİNDE MECLİS'E GİRDİ

CHP sayesinde terör destekçileri Ahmet Şık İstanbul’dan, Baraş Atay ise Hatay’dan HDP milletvekili olarak Meclis’e girdi.

Yeni Şafak gazetesi de gelişmeyi “Türkiye’ye ‘terörist’ diyen Ahmet Şık ve TSK’yı katil ilan eden Barış Atay, CHP sayesinde HDP’den milletvekilliğine seçildi ve Meclis’e girdi” diyerek haberleştirmişti.

Yeni Şafak gazetesinin dün yayınladığı haberi twitter hesaplarından alıntılayan terör destekçisi Şık, "İpinizi tutanların da sizlerin de, inlerinize de gireceğiz" diyerek tehditler savurdu.

Şık'ın ardından şanlı ordumuzdan "Katil" diyerek bahsetme alçaklığını gösteren terör yandaşı Atay da, "Halkın iktidarında tuvalet kağıtları sadece işlevini yerine getirecek, gazete gibi davranamayacak" diyerek öfke kustu.

Ermenistan'ın Sünik kentini ziyaret eden Başbakan Nikol Paşinyan'a tepki gösteren öfkeli bir grup '

Paşinyan yine kovuldu: Defol, burada işin yok!

Selçuklu motifleri buğday sapından üretilen kağıtlarla geleceğe taşınıyor

Türkiye, Kuzey Makedonya ordusuna üniforma bağışında bulundu

Edirne'de kaybolan yaşlı adamı Tunca Nehri'nde arama çalışmaları sürüyor