• $ 5,7775
  • € 6,5797
  • 260.268
  • 95.822
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

'Ankara’nın kumaşı sağlam iyi terzi lazım'

AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, AK Parti’nin “gönül belediyeciliği” anlayışının şifrelerini, AKŞAM’ın da aralarında yer aldığı gazetecilerle yaptığı sohbet toplantısında anlattı.

Osman Nuri CERİT 

Özhaseki şunları söyledi: “AK Parti’nin gönül belediyeciliği anlayışı son derece geniş bir kavram. Ben şehirlerimizi çok değerli bir kumaşa benzetiyorum. Bu kumaş işi bilmeyen bir terzinin elinde harap olup gider. Şehirlerimizi de değerli bir kumaş gibi ustalıkla işlemeliyiz. AK Parti’nin belediye başkan adayları işinin ehli usta bir terzi gibi hizmete odaklanmış isimlerdir. 

İŞ SADECE ASFALT DEĞİL 

Belediyecilik sadece asfalt ve kaldırımdan ibaret değildir. Şehir yönetimlerine talip olan insanların şehir sakinlerinin sosyal ihtiyaçlarını bilen, ekonomik sorunlarına merhem olan, kültürel arayışlarına cevap veren bir anlayışla hizmet etmeleri gerekir. 

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ 

AK Parti’nin gönül belediyeciliği, vatandaşın gerçek anlamda gönlüne dokunmaktan geçiyor. AK Parti, vatandaşın ihtiyacını görmenin mutluluğunu, huzurunu yüreğinde hisseden ve sesine kulak veren tevazu sahibi anlayışın sesidir. AK Partili Belediye Başkan adaylarımızın tümü halkın içinden çıkmış isimlerdir.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

İstanbul´da Günün Kahramanı! Bebeği Havada Yakaladı...

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Hangi emekli ne kadar zam alacak? İşte taban maaşlar

Kim Milyoner Olmak İster'de geceye damgasını vuran soru! Herkes şaştı kaldı!