HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3363
  • 6,1166
  • 209.347
  • 93.616
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

AK Parti‘nin ilk mitingi Erzurum‘da yapılacak

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim kampanyası kapsamında ilk mitingi 25 Nisan'da Erzurum'da yapacak.

x

Alınan bilgiye göre, AK Parti'nin 7 Haziran milletvekili seçimlerine  hazırlık kapsamında seçim kampanyası, milletvekili aday listesinin Resmi  Gazete'de yayımlanmasının ardından başlayacak. 
 
Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu, seçim kampanyası kapsamında ilk  mitingi, 25 Nisan'da Erzurum'da yapacak. AK Parti'nin ikinci mitingi, aynı gün  Sivas'ta düzenlenecek. 
 
Yetkililer, daha önce ilk mitingin Hakkari'de yapılacağının  duyurulduğunu ancak bu ilde gerçekleştirilecek mitingin, Hakkari'de yapımı devam  eden havalimanının açılış gününe denk getirilmesinin kararlaştırıldığını  bildirdi. 
 
Öte yandan, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı, 15  Nisan'da Ankara Arena'da yapılacak. Davutoğlu, 16 Nisan'da da bakanlar ve AK  Parti MYK üyelerinin katılımıyla, AK Parti Seçim Stratejisi toplantısı düzenleyecek. Davutoğlu, 17 Nisan'da ise AK Parti 24. Dönem Milletvekilleri ve  eşlerine akşam yemeği verecek. 
 
Davutoğlu'nun ayrıca haftalık taslak programı kapsamında 17 Nisan'da  "Yeni Yargı Reformu Stratejisi Tanıtım Toplantısı"na katılması planlanıyor. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Kocaeli´de halk otobüsü şoförü, durakta tekerlekli sandalyede bekleyen engelli çocuğu ve annesini ar

Kocaeli´de halk otobüsü şoförü engelli çocuk için güzergahını değiştirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Emekli ocak ayı zam oranı na kadar oldu? SGK SSK BAĞKUR emekli maaşı ocak zammı...

En Çok Okunanlar