• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
13 Nisan 2015 Pazartesi 14:16 | Son Güncelleme:

AK Parti‘nin ilk mitingi Erzurum‘da yapılacak

AK Parti‘nin ilk mitingi Erzurum‘da yapılacak

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim kampanyası kapsamında ilk mitingi 25 Nisan'da Erzurum'da yapacak.

Alınan bilgiye göre, AK Parti'nin 7 Haziran milletvekili seçimlerine  hazırlık kapsamında seçim kampanyası, milletvekili aday listesinin Resmi  Gazete'de yayımlanmasının ardından başlayacak. 
 
Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu, seçim kampanyası kapsamında ilk  mitingi, 25 Nisan'da Erzurum'da yapacak. AK Parti'nin ikinci mitingi, aynı gün  Sivas'ta düzenlenecek. 
 
Yetkililer, daha önce ilk mitingin Hakkari'de yapılacağının  duyurulduğunu ancak bu ilde gerçekleştirilecek mitingin, Hakkari'de yapımı devam  eden havalimanının açılış gününe denk getirilmesinin kararlaştırıldığını  bildirdi. 
 
Öte yandan, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı, 15  Nisan'da Ankara Arena'da yapılacak. Davutoğlu, 16 Nisan'da da bakanlar ve AK  Parti MYK üyelerinin katılımıyla, AK Parti Seçim Stratejisi toplantısı düzenleyecek. Davutoğlu, 17 Nisan'da ise AK Parti 24. Dönem Milletvekilleri ve  eşlerine akşam yemeği verecek. 
 
Davutoğlu'nun ayrıca haftalık taslak programı kapsamında 17 Nisan'da  "Yeni Yargı Reformu Stratejisi Tanıtım Toplantısı"na katılması planlanıyor. 

<p class='MsoNormal'>Kovid-19 ile mücadele eden birçok ülkede yürütülen aşı  çalışmaları umut vadede

Yerli aşıda son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bakan Koca'nın uyardığı Bursa'da ikinci dalga yaşanıyor: Perdemi açmaya korkar oldum

Haftanın Fotoğrafları (20-26 Kasım)