• $8,1335
  • €9,8174
  • 461.859
  • 1368.19
27 Haziran 2018 Çarşamba 15:25 | Son Güncelleme:

AK Parti'den MHP'deki görevden alma ile ilgili ilk yorum: Bahçeli'nin kararlı olduğunu gördük

AK Parti'den MHP'deki görevden alma ile ilgili ilk yorum: Bahçeli'nin kararlı olduğunu gördük

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sefer Aycan'ın görevden alınmasına ilişkin, "Amaç dışı bir şey söyledi. Sayın Devlet Bahçeli de ittifak konusunda ne kadar kararlı olduğunu göstererek bu kararı vermiştir diye düşünüyorum" dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Habertürk TV'de Sibel Erdem'in konuğu oldu. Gündeme dair açıklamalarda bulunan Elitaş, OHAL'ın ne zaman kaldırılacağına ilişkin, şunları söyledi:

SEFER AYCAN KİMDİR? TIKLAYIN

"OHAL'in kalkması TBMM'nin doğrudan iradesi değil. Hükümet teklif etmez ve ya teklif TBMM'de reddedilirse OHAL 18 Temmuz'da kalkacak. Sayın Bahçeli bir süre devam etmesi gerekir demişti. Sayın cumhurbaşkanımızın görüşü OHAL'in kalkması yönünde. Bugünkü görüşmede OHAL de gündeme gelebilir."

"Meclis'te bundan sonra biz ne dersek o olacak, Recep Tayyip Erdoğan'ı kurtardık" diyen MHP Genel Başkan Yardımcısı Sefer Aycan'ın görevden alınmasına ilişkin soruya yanıt veren Elitaş, şunları söyledi:

"Amaç dışı bir şey söyledi. Sayın Devlet Bahçeli de ittifak konusunda ne kadar kararlı olduğunu göstererek bu kararı vermiştir diye düşünüyorum."

<h3>'AYNI FİKİR VE GÖRÜŞ SAHİPLERİ AYNI SİYASİ PARTİNİN UZANTILARI DÜN NE YAPIYORLARSA BUGÜNDE ONU Y

İftira atarak yapılmak istenen ne?

Türk bilim insanı keşfetti! Rüzgar enerjisinde yeni dönem

Trakya'da 55 yaş ve üzeri vatandaşlar için aşılama başladı

Konya'da tarlalardaki göçmen leylekler balıkla besleniyor