• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
29 Nisan 2020 Çarşamba 00:21 | Son Güncelleme:

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Afrin'deki terör saldırısına tepki: Bu insanlık dışı suç yapanların yanına kalmayacaktır

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Afrin'deki terör saldırısına tepki: Bu insanlık dışı suç yapanların yanına kalmayacaktır
AA

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Afrin'deki hain saldırıda çok sayıda Suriyeli masum insanı katleden alçak terör örgütü PKK/YPG'yi ve onun destekçilerini şiddetle kınıyoruz." dedi.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Afrin'deki hain saldırıda çok sayıda Suriyeli masum insanı katleden alçak terör örgütü PKK/YPG'yi ve onun destekçilerini şiddetle kınadıklarını bildirdi.

Kurtulmuş, terör örgütü PKK/YPG'nin Afrin ilçe merkezinde bomba yüklü yakıt tankeriyle gerçekleştirdiği saldırıya ilişkin Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Numan Kurtulmuş, paylaşımında, "Afrin'deki hain saldırıda çok sayıda Suriyeli masum insanı katleden alçak terör örgütü PKK/YPG'yi ve onun destekçilerini şiddetle kınıyoruz. Mübarek ramazan ayında vefat eden kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Bu insanlık dışı suç, yapanların yanına kalmayacaktır." ifadelerine yer verdi.

<p>İstanbul Maltepe'de markette çıktıktan sonra evine doğru yürüyen Hatice Türkoğlu, tanımadığı bir

İstanbul'un göbeğinde korkunç olay: Sokak ortasında tanımadığı şahsın saldırısına uğradı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Iğdır'daki temizlik işçileri sokaklardan toplanan çöplerle ''ATMA'' yazdı