• $ 5,9448
  • € 6,5556
  • 297.905
  • 122142
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Ahmet Kekeç yazdı: Davutoğlu Erdoğan'dan ne istedi de kendisini dışarıda buldu?

Star Gazetesi Yazarı Ahmet Kekeç, parti kurma hazırlığı içerisinde olan Ahmet Davutoğlu'nun Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan "ne isteyip de kendisini dışarıda bulduğu" sorusunu yanıtladı.

Star Gazetesi Yazarı Ahmet Kekeç, Şehir Üniversitesi üzerinden yürütülen mağduriyet algısını açığa çıkararak "Davutoğlu, sık sık görüştüğü Kemal Kılıçdaroğlu'ndan tevarüs etmiş olacak ki, gerçeği çarpıtıyor." dedi.

Siyasal bir örgütlenme içerisinde olan Davutoğlu hakkında "Erdoğan'dan ne istedi de birden kendisini dışarıda buldu?" sorusunu yanıtlayan Kekeç, Davutoğlu'nun parti kurmaktaki niyetini de şu sözlerle anlattı:

...

Bile bile gerçeği çarpıtan bu zat, biliyorsunuz, parti kurmaya hazırlanıyor... Daha doğrusu, “Sana vefadan başka bir şey göstermeyeceğim” dediği Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı (çünkü Erdoğan’ın yaptığı hiçbir şeyi beğenmiyor) siyasal bir örgütlenmeye gidiyor. 

Diyeceksiniz ki, “Erdoğan’dan ne istedi de, birden kendisini dışarıda buldu?”

Erdoğan’dan istedikleri şunlardı: “Bir an önce parlamenter sisteme dön. Genel başkanlıktan istifa et. Ben Başbakan olayım. Ekonomi kötü yönetiliyor. Ekonominin yönetimini bizim İbrahim Turhan türünden birine ver. Batılı ortaklarımızla kavga etme... Ne istiyorlarsa ver... YPG, S-400 filan... Bunlardan vazgeç... Etrafını derhal boşalt; bizim çocuklardan mürekkep yeni bir “etraf” oluştur ve medyadaki adamlarımıza (Karar gazetesi çalışanlarına) yer aç.”  

Zannetmeyin ki kafasındaki iktidar modelini hayata geçirmek için parti kuruyor. 

Hayır... 

İntikam için parti kuruyor. 

Erdoğan’dan “bir-iki puan” tırtıklarsa, görevini yapmış olacak. 

Yazının tamamını okumak için tıklayınız


<p>Seyyar satıcılık yapan Sabri A.´nın iddiasına göre Küçükyalı´da satış yaparken zabıta ekipleri ar

İBB Binası Önünde Ayvalı Protesto

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

LGS ocak ayı örnek soruları yayında! İşte LGS 2020 sözel ve sayısal örnek soruları

Google iPhone'larda yeni bir açık buldu