• $ 6,1486
  • € 6,6881
  • 324.991
  • 114365
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

DenizBank AG’ye ‘Yüksek Müşteri Memnuniyeti’ Ödülü

Avusturya ve Almanya’daki köklü yapılanması ile geniş bir müşteri kitlesine hizmet veren DenizBank AG, müşteri deneyimini artıran hizmet anlayışı ile Avusturya merkezli Finans Pazarlama Birliği tarafından “Yüksek Müşteri Memnuniyeti” ödülüne layık görüldü.

Nitelikli çalışmalarla global çapta elde ettiği başarılara yenilerini ekleyen DenizBank AG önemli bir ödülün sahibi oldu. Avusturya finans ve sigorta sektörünün köklü bilgi platformlarından Avusturya Finans Pazarlama Birliği’nin (Finanz-Marketing Verband Österreich) Avusturya’da faaliyet gösteren ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede sunan banka ve sigorta kuruluşlarına 2007 yılından bu yana verdiği “Yüksek Müşteri Memnuniyeti” ödülü kapsamında üstün müşteri odaklı hizmet brövesini bu yıl DenizBank AG kazandı. 

DenizBank AG, uluslararası Net Promoter Score (NPS) ile bilimsel yöntemlerle gerçekleştirilen müşteri araştırmaları neticesinde belirlenen yarışma kapsamında müşteri odaklı hizmet anlayışı ve hizmet kalitesi ile ödülün sahibi oldu. 

'Sektördeki başarımızı taçlandırdık'

Konuyla ilgili açıklama yapan DenizBank AG Genel Müdürü Ahmet Mesut Ersoy; müşteri odaklı, yenilikçi ve “hep bir adım önde” olmayı hedefleyen bir anlayışla sektördeki çalışmalara öncülük ettiklerini vurguladı. Ersoy şöyle devam etti; “Bugün Avusturya ve Almanya’daki 43 şubesi, en son teknoloji ile donatılmış çağrı merkezleri ve kapsamlı internet bankacılık çözümleri ile müşterisini merkeze alan bir hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren DenizBank AG’nin başarısı bu anlamlı ödülle taçlandı. Attığımız her adımda, ‘Hayat Deniz’de güzel’ mottomuzu doldurmak üzere faaliyetlerimizi şekillendiriyor, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, onlara en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için olanaklarımızı seferber ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de faaliyetlerimizin merkezine müşterilerimizin memnuniyetini yerleştirerek, sektörde fark yaratmaya devam edeceğiz. Avusturya Finans Pazarlama Birliği gibi köklü ve saygın bir kuruluştan aldığımız bu ödülde emeği geçen tüm çalışanlarımızı içtenlikle kutluyorum.”


<p> </p>

Başkan Erdoğan'dan koronavirüs salgınıyla ilgili açıklama

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Mısır'ın devrik lideri Hüsnü Mübarek hayatını kaybetti

Türkiye ile Azerbaycan arasında 15 milyar dolarlık ticaret için yeni imzalar atılacak