• $7,8329
  • €9,4454
  • 459.561
  • 1334.6
28 Nisan 2020 Salı 21:34 | Son Güncelleme:

Laborantlar Günü nedir? Laborantlar Günü mesajları ve sözleri haberimizde!

Laborantlar Günü nedir" Laborantlar Günü mesajları ve sözleri haberimizde!

Laborantlar Günü mesajları yoğun ilgi görüyor. Bugün 28 Nisan Dünya Laborantlar Günü olarak kutlanıyor. Sağlık Bakanlığı, koronavirüs salgının yayıldığı şu günlerde de büyük gayret gösteren laborantların gününü sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla kutladı. Binlerce vatandaş da laborantların bu özel gününü kutlamak için kutlama mesajları yayınlamak istiyor. İşte Laborantlar Günü mesajları sizlerle..

Laborantlar Günü nedir? sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. 28 Nisan Dünya Laborantlar Günü olarak kutlanıyor. Tıp alanında en spesifik örnekleri bize sunan ve sonuç üzerine büyük etkilere saihp olan laborantlık mesleği, sağlık sektöründe önem arz etmektedir. Sağlık Bakanlığı, koronavirüs salgının yayıldığı şu günlerde de büyük gayret gösteren laborantların gününü sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla kutladı. İşte Laborantlar Günü mesajları haberimizde..

SAĞLIK BAKANLIĞI MESAJI

"COVID-19 salgını döneminde de özveri ve çalışkanlığından taviz vermeden görevini yapan laborantlarımızın günü kutlu olsun"

LABORANTLAR GÜNÜ MESAJLARI

28 Nisan Dünya Laboranlar Günü kutlu olsun.

28 Nisan Dünya Laboranlar Gününüzü en içten duygularımla kutlarım.

Görevini özveri ve layıkıyla yerine getiren tüm tıbbi laboratuvar teknikeri ve teknisyenlerinin 28 Nisan laboratuvar teknikeri ve teknisyenleri günü kutlu olsun…

İnsan sağlığının korunması ve daha kaliteli bir yaşam sunulması için birlikte mücadele ettiğimiz sağlık sektörünün parçası olan tüm tıbbi laboratuvar teknikeri ve teknisyenlerimizin 28 Nisan Dünya Laborantlar Günü'nü kutluyorum.

Hastaya doğru teşhis konulmasında laborantların önemi büyük. Gününüz kutlu olsun.

<p>Peki, alınan tedbirler salgının seyrini düşürür mü? Kovid-19  aşılanması nasıl olacak? Hangi aşı

Hangi aşı daha güvenilir?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Urfa Kalesi gün yüzüne çıkarılıyor