• $7,8837
  • €9,3357
  • 465.893
  • 1314.25
30 Mayıs 2020 Cumartesi 12:40 | Son Güncelleme:

e-nabız koronavirüs test sonucu nasıl öğrenilir?

e-nabız koronavirüs test sonucu nasıl öğrenilir"

Coronavirüs testi yaptıran vatandaşlar e-nabız koronavirüs test sonucu nasıl öğrenilir? sorusunun yanıtını araştırıyor. Detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

 Sağlık Bakanlığı coronavirüs test sonuçlarını e-nabız üzerinden erişime açıldığını aktarması üzerine vatandaşlar konu hakkında araştırmalarını hızlandırdı. 

E-NABIZ CORONAVİRÜS (COVİD-19) SONUCU NASIL ÖĞRENİLİR? 

Koronavirüs testi yaptıran vatandaşların sonuçlara "eNabız" uygulamasından uluşabilecekleri bildirildi. Sağlık Bakanlığından yapılan bilgilendirmede, "Koronavirüs testi yaptırmış vatandaşlarımız test sonuçlarına eNabız uygulamasından ulaşabilir." ifadesine yer verildi. E-nabız, Sağlık Bakanlığı’nın vatandaşlar için geliştirdiği ve vatandaşların hizmetine sunduğu bir uygulamadır. ,

E-nabız; muayenelerinizi, tahlil sonuçlarınızı, tedavilerinizi, değerlerinizi, doktorlarınızı ve gittiğiniz hastanelerin detaylı bir dökümünün olduğu tıbbi özgeçmişinizin tamamını görüntüleyebildiğiniz bir bireysel sağlık kaydı sisteminin adıdır. E-devlet ile başlayan süreç e-nabız ile devam etmektedir.

<p>Türk Hava Kuvvetleri'ne ait 'Türk Yıldızları' isimli akrobasi timi, Mardin'de renkli görüntülere

Mardin'in onur günü 'Türk Yıldızları' ile taçlandı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

SARS virüsü nedir? SARS virüsünün belirtileri neler?

İstanbul'da hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağının ardından bugün hayat normale döndü