• $8,5512
  • €10,1455
  • 496.987
  • 1360.75

pomem  
haberleri

pomem ile ilgili tüm haberleri ve son dakika pomem haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

28. Dönem POMEM polis alımı ne zaman? 27. Dönem POMEM sözlü mülakat giriş yeri sorgulama ekranı! ">
28. Dönem POMEM polis alımı ne zaman? 27. Dönem POMEM sözlü mülakat giriş yeri sorgulama ekranı!

28. Dönem POMEM polis alımı ne zaman? 27. Dönem POMEM sözlü mülakat giriş yeri sorgulama ekranı!

27. Dönem POMEM sözlü mülakat tarihleri merak ediliyor. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, 27. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında, aday değerlendirme ve seçme sınavı Mülakat Sınavı aşamasına katılacak olan adaylar sınav merkezlerini, T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. Peki, 27. Dönem POMEM sözlü mülakatlar ne zaman? 28. Dönem POMEM polis alımı başvuru tarihi belli mi?

28. Dönem POMEM başvuruları başladı mı? ">
28. Dönem POMEM başvuruları başladı mı?

28. Dönem POMEM başvuruları başladı mı?

27. Dönem POMEM mülakat sınavı yoğun ilgi görüyor. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, 27. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında, aday değerlendirme ve seçme sınavı Mülakat Sınavı aşamasına katılacak olan adaylar sınav merkezlerini, T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. Peki, 27. Dönem POMEM mülakat sınavı ne zaman, nerede? 28. Dönem POMEM başvuruları başladı mı?

POMEM polis sınav tarihi merak ediliyor">
POMEM polis sınav tarihi merak ediliyor

POMEM polis sınav tarihi merak ediliyor

27. Dönem POMEM mülakat sınavına girecek adayların sınav yeri ve tarihleri açıklandı. Polis Akademisi Başkanlığı'nca düzenlenen 27. Dönem POMEM mülakat yerlerini gösteren giriş belgesine E Devlet üzerinden ulaşabilmek mümkün. Peki 27. Dönem POMEM polis mülakat sınav tarihi ne zaman? Mülakat sınav giriş belgesi nasıl alınır? Hangi illerde mülakat sınavı yapılıyor? Ayrınıtlar ve yeni gelişmeler haberimizde.

27. Dönem POMEM ne zaman?">
27. Dönem POMEM ne zaman?

27. Dönem POMEM ne zaman?

27. Dönem POMEM sözlü mülakat tarihi gündemde araştırılan konular arasında yerini aldı. 27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Fiziki Yeterlilik Aşamasına Katılacak Adayların Sınav Yeri ve Tarihleri geçtiğimiz haftalarda açıklandı. Açıklanan tarihlerde sınava katılan adaylar sözlü mülakat tarihi ile ilgili aramalarını hızlandırdı. Peki, 27. Dönem POMEM sözlü mülakat tarihi ne zaman? 28. Dönem POMEM başvuruları başladı mı?

POMEM ne zaman?">
POMEM ne zaman?

POMEM ne zaman?

27. Dönem POMEM sözlü mülakat tarihleri merak konusu oldu. Polis Akademisi tarafından 27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Fiziki Yeterlilik Aşamasına Katılacak Adayların Sınav Yeri ve Tarihleri geçtiğimiz haftalarda açıklandı. Gözler 27. Dönem POMEM sözlü mülakata ve 28. Dönem POMEM alımlarına çevrildi. Peki,27. Dönem POMEM sözlü mülakat ne zaman? 28. Dönem POMEM başvuruları ne zaman başlıyor?

28. Dönem POMEM başvuruları ne zaman başlıyor? PA yeni polis alımı 2021 yapılacak mı? ">
28. Dönem POMEM başvuruları ne zaman başlıyor? PA yeni polis alımı 2021 yapılacak mı?

28. Dönem POMEM başvuruları ne zaman başlıyor? PA yeni polis alımı 2021 yapılacak mı?

28. Dönem POMEM binlerce aday tarafından merakla araştırılıyor. 27. Dönem POMEM'i kaçıranlar veya katılamayanlar 28. Dönem POMEM'e başvurmak istiyor. 27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Fiziki Yeterlilik Aşamasına Katılacak Adayların Sınav Yeri ve Tarihleri geçtiğimiz haftalarda açıklandı. Peki, 28. Dönem POMEM başvuruları ne zaman başlıyor? PA yeni polis alımı 2021 yapılacak mı?

2021 yeni polis alımı mülakatları ne zaman yapılacak? 28. Dönem POMEM başvuruları ne zaman? ">
2021 yeni polis alımı mülakatları ne zaman yapılacak? 28. Dönem POMEM başvuruları ne zaman?

2021 yeni polis alımı mülakatları ne zaman yapılacak? 28. Dönem POMEM başvuruları ne zaman?

28. Dönem POMEM başvuruları binlerce aday tarafından yakından takip ediliyor. 27. Dönem POMEM'i kaçıranlar veya katılamayanlar 28. Dönem POMEM'e başvurmak istiyor. 27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Fiziki Yeterlilik Aşamasına Katılacak Adayların Sınav Yeri ve Tarihleri açıklandı. 28. Dönem POMEM sürecinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Peki, 28. Dönem POMEM başvuruları ne zaman? 2021 yeni polis alımı mülakatları ne zaman?

Yeni polis alımı var mı? ">
Yeni polis alımı var mı?

Yeni polis alımı var mı?

28. Dönem POMEM sınavı heyecanla bekleniyor. Polis Akademisi yeni polis alımı ile ilgili gelişmeler adaylar tarafından yakından takip ediliyor. Polis olmak isteyen adaylar 27. Dönem POMEM'den sonra 28. Dönem POMEM sürecinin başlatılmasını bekliyor. Peki, 28. Dönem POMEM sınavı ne zaman yapılacak? Polis Akademisi yeni polis alımı yapacak mı?

Polis Akademisi yeni polis alımı yapacak mı?">
Polis Akademisi yeni polis alımı yapacak mı?

Polis Akademisi yeni polis alımı yapacak mı?

Polis Akademisi yeni polis alımı bekleyen adaylar, duyuruları yakından takip ediyor. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan son açıklamalara göre, 27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Fiziki Yeterlilik Aşamasına katılacak adayların sınav yeri ve tarihleri belli oldu. Bu dönemin alımına katılamayanlar 28. Dönem POMEM duyurusunu bekliyor. Peki, 28. Dönem POMEM sınavı ne zaman, tarih belli oldu mu? Polis Akademisi yeni polis alımı yapacak mı?

Polis Akademisi alımları bekleniyor">
Polis Akademisi alımları bekleniyor

Polis Akademisi alımları bekleniyor

Polis Akademisi yeni polis alımları yoğun ilgi görüyor. 27. Dönem POMEM süreci devam ederken, diğer yandan yeni polis alımlarının yapılacağı 28. Dönem POMEM sürecinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. 27. Dönem POMEM sınavına giremeyen adaylar 28. Dönem sınavını bekliyor. Peki, POMEM 28. Dönem sınav tarihi belli oldu mu? Polis Akademisi yeni polis alımı ne zaman?

27. Dönem POMEM fiziki yeterlilik sınavı ne zaman?">
27. Dönem POMEM fiziki yeterlilik sınavı ne zaman?

27. Dönem POMEM fiziki yeterlilik sınavı ne zaman?

POMEM polis alımı ile ilgili gelişmeler adaylar tarafından yakından takip ediliyor. Bir yandan 27. Dönem POMEM süreci devam ederken, diğer yandan yeni polis alımlarının yapılacağı 28. Dönem POMEM sürecinin ne zaman başlayacağı araştırılıyor. Geçtiğimiz günlerde Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, 27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Fiziki Yeterlilik Aşamasına Katılacak adayların sınav yeri ve tarihleri belli oldu. Peki, POMEM 28. Dönem sınav tarihi belli oldu mu?

27. Dönem POMEM fiziki yeterlilik sınavı ne zaman?">
27. Dönem POMEM fiziki yeterlilik sınavı ne zaman?

27. Dönem POMEM fiziki yeterlilik sınavı ne zaman?

27. Dönem POMEM süreci devam ederken, yeni polis alımlarının yapılacağı 28. Dönem POMEM sınav ve başvuruları da araştırılıyor. Geçtiğimiz günlerde Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, 27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Fiziki Yeterlilik Aşamasına Katılacak Adayların Sınav Yeri ve Tarihleri belli oldu. Peki, 27. Dönem POMEM fiziki yeterlilik sınavı ne zaman? POMEM 28. Dönem sınav tarihi belli oldu mu?

27. Dönem POMEM sınav yerleri açıklandı!">
27. Dönem POMEM sınav yerleri açıklandı!

27. Dönem POMEM sınav yerleri açıklandı!

28. Dönem POMEM sınavı ile ilgili gelişmeler adaylar tarafından yakından takip ediliyor. Polis olmak isteyen binlerce genç yeni alımların yapılacağı tarihleri kaçırmak isteniyor. 8.000 öğrenci alımının yapıldığı 27. Dönem POMEM'de parkur aşamasına gelindi. Gözler yeni polis alımlarının yapılması beklenen 28. Dönem POMEM'e çevrildi. Peki, 28. Dönem POMEM sınavı ne zaman, tarih belli oldu mu? 2021'de yeni polis alımı yapılacak mı?

2021 yeni polis alımı ne zaman olacak? ">
2021 yeni polis alımı ne zaman olacak?

2021 yeni polis alımı ne zaman olacak?

28. Dönem POMEM sınavı heyecanla bekleniyor. Polis olmak isteyen binlerce genç yeni alımların yapılacağı tarihleri kaçırmak isteniyor. 8.000 öğrenci alımının yapıldığı 27. Dönem POMEM sınavları Ön Sağlık Kontrolü aşamasıyla 15 Şubat 2021 tarihinde başlamıştı. 27. dönem POMEM'de parkur aşamasına gelindi. Sıra 28. Dönem POMEM'e geldi. Peki, 28. Dönem POMEM sınavı ne zaman yapılacak? 2021 yeni polis alımı ne zaman olacak?

Yeni polis alımları bekleniyor!">
Yeni polis alımları bekleniyor!

Yeni polis alımları bekleniyor!

2021 yeni polis alımları binlerce aday tarafından yoğun olarak araştırılıyor. 8.000 öğrenci alımının yapıldığı 27. Dönem POMEM sınavları Ön Sağlık Kontrolü aşamasıyla 15 Şubat 2021 tarihinde başlamıştı. 27. dönem POMEM'de parkur aşamasına gelindi. Gözler 28. Dönem POMEM'e çevrildi. Peki, 28. Dönem POMEM sınavı ne zaman? 2021 yeni polis alımları yapılacak mı?

2021 POMEM sınavı ne zaman, tarih belli oldu mu? 27. Dönem POMEM parkur sınavı için heyecanlı bekleyiş!">
2021 POMEM sınavı ne zaman, tarih belli oldu mu? 27. Dönem POMEM parkur sınavı için heyecanlı bekleyiş!

2021 POMEM sınavı ne zaman, tarih belli oldu mu? 27. Dönem POMEM parkur sınavı için heyecanlı bekleyiş!

2021 27. dönem POMEM sınavı ile ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. POMEM'de ön sağlık kontrolünü geçen adaylar bir sonraki aşama olan fiziki yeterlilik sınavı için tarihin açıklanmasını bekliyor. Bu sınavda başarılı olanlar mülakat için hak kazanmış olacak. Peki, 27. Dönem POMEM parkur sınavı ne zaman, tarih açıklandı mı?

2021 POMEM sınavı ne zaman yapılacak? ">
2021 POMEM sınavı ne zaman yapılacak?

2021 POMEM sınavı ne zaman yapılacak?

27. Dönem POMEM sınavı gündemde merak edilen konular arasında yer alıyor. POMEM'de ön sağlık kontrolünü geçen adaylar bir sonraki aşama olan fiziki yeterlilik sınavını bekliyor. Adayların beden kabiliyeti, fiziki yapısı uygulamalı olarak değerlendirmeye tabi tutulacak. Bu sınavda başarılı olanlar mülakat için hak kazanmış olacak. Peki, 27. Dönem POMEM parkur sınav tarihi belli oldu mu? 2021 POMEM sınavı ne zaman yapılacak?

POMEM parkur sınavı bekleniyor!">
POMEM parkur sınavı bekleniyor!

POMEM parkur sınavı bekleniyor!

POMEM sınavı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Ön sağlık kontrolünü geçen adaylar şimdide fiziki yeterlilik sınavına girecek. Adayların beden kabiliyeti, fiziki yapısı uygulamalı olarak değerlendirmeye tabi tutulacak. Bu sınavda başarılı olanlar mülakat için hak kazanmış olacak. POMEM sınavı 2021 ne zaman olacak? 27. Dönem POMEM parkur sınavı ne zaman yapılacak?

27. dönem POMEM sınav giriş belgesi açıklandı mı? POMEM ön sağlık kontrolü ne zaman yapılacak?">
27. dönem POMEM sınav giriş belgesi açıklandı mı? POMEM ön sağlık kontrolü ne zaman yapılacak?

27. dönem POMEM sınav giriş belgesi açıklandı mı? POMEM ön sağlık kontrolü ne zaman yapılacak?

27. dönem POMEM ön sağlık kontrolü için geri sayım başladı. 8-21 Aralık tarihlerinde online başvurular alındı. Adaylar alımlarda; ön sağlık kontrolü, fiziki yeterlilik ve mülakat sınavlarına giriş yapacak. Ön lisans ve lisans mezunlarından toplamda 8 bin alım yapılacak. 27. dönem POMEM sınav giriş belgesi yayında mı? POMEM ön sağlık kontrolü ne zaman?

27. dönem POMEM başvuru sonuçları açıklandı mı? ">
27. dönem POMEM başvuru sonuçları açıklandı mı?

27. dönem POMEM başvuru sonuçları açıklandı mı?

POMEM sınavında bekleyiş devam ediyor. Binlerce polis alımları için başvurularını tamamladı. 3 aşamada gerçekleşecek olan 27. dönem POMEM sınavı sonra önlisans ve lisan mezunları olmak üzere toplamda 8 bin aday alınacak. POMEM sonuçları ne zaman, bu yıl kaç kişi alınacak? 27. dönem POMEM sınav tarihi belli mi?

27. dönem POMEM sonuçlarında heyecanlı bekleyiş!">
27. dönem POMEM sonuçlarında heyecanlı bekleyiş!

27. dönem POMEM sonuçlarında heyecanlı bekleyiş!

27. dönem POMEM sınav tarihi için bekleyiş devam ediyor. 15 Şubat tarihinde açıklanacak olan POMEM başvuruları sonrası adaylar, ön sağlık kontrolü, fiziki yeterlilik ve mülakat sınavının tarihlerini araştırıyor. Önlisans ve lisan mezunları olmak üzere toplamda 8 bin aday alınacak. 27. dönem POMEM sınav tarihi ne zaman? 3 aşamalı POMEM sınavları hangi gün?

POMEM başvuru sonuçları heyecanla bekleniyor">
POMEM başvuru sonuçları heyecanla bekleniyor

POMEM başvuru sonuçları heyecanla bekleniyor

POMEM başvurusunu yapan binlerce aday fiziki yeterlilik ve mülakat sınavını bekliyor. 8-21 Aralık tarihleri arasında alınan ön başvurular internet üzerinden yapılmıştı. Önlisans ve lisan mezunları olmak üzere toplamda 8 bin aday alınacak olan POMEM başvuru sonuçları açıklandı mı? 27. dönem POMEM sınavları nasıl ve ne zaman yapılacak?

8 bin polis alımı başvuru nereden yapılır? 27. dönem POMEM son başvuru tarihi ne zaman?">
8 bin polis alımı başvuru nereden yapılır? 27. dönem POMEM son başvuru tarihi ne zaman?

8 bin polis alımı başvuru nereden yapılır? 27. dönem POMEM son başvuru tarihi ne zaman?

27. dönem POMEM başvuru dönemi devam ediyor. 27. Dönem olarak Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans mezunu (5.440) erkek, (960) kadın, önlisans mezunu (1.360) erkek, (240) kadın aday olmak üzere toplam (8.000) aday asıl olarak alınıyor. Başvuru kılavuzuna göre 21 Aralık'ta sona ermesi beklenen başvurular uzatıldı. İşte 8 bin polis alımı başvuru ekranı...

POMEM boy kilo endeksi hesaplama ">
POMEM boy kilo endeksi hesaplama

POMEM boy kilo endeksi hesaplama

POMEM giriş sınavı başvuru şartlarını taşıyan adaylar internet üzerinden başvuru işlemi gerçekleştiriyorlar. Polis Akademisi Başkanlığı PMYO ve POMEM alımlarında başvuru süreci devam ediyor. Peki POMEM sınavı ne zaman? POMEM başvuruları ne zaman sona erecek?

POMEM başvuruları başladı: İşte 27. dönem başvuru şartları">
POMEM başvuruları başladı: İşte 27. dönem başvuru şartları

POMEM başvuruları başladı: İşte 27. dönem başvuru şartları

Polis adayı alımına ilişkin ön başvurular, 21 Aralık'a kadar Polis Akademisinin internet sitesinden e-Devlet şifresiyle yapılacak.

27. dönem POMEM başvuru ekranı ve kılavuzu">
27. dönem POMEM başvuru ekranı ve kılavuzu

27. dönem POMEM başvuru ekranı ve kılavuzu

27. dönem POMEM başvuruları için geri sayım sona eriyor. Polis Akademisi tarafından yayınlanan duyuruya göre, şartları taşımak kaydıyla lisans mezunu 5.440 erkek, 960 kadın, önlisans mezunu 1.360 erkek, 240 kadın olmak üzere toplam 8.000 öğrenci alımı yapılacak. 27. dönem POMEM polis alımı başvuruları 08-21 Aralık 2020 tarihleri arasında kabul edilecek. Peki, Polis Akademisi polis alımı başvuruları nasıl yapılır?

27. dönem POMEM başvuruları için tarih belli oldu">
27. dönem POMEM başvuruları için tarih belli oldu

27. dönem POMEM başvuruları için tarih belli oldu

Merakla beklenen POMEM başvuru tarihleri açıklandı. Polis Akademisi'ne alınacak olan 8 bin öğrenci için ön başvurular 8 Aralık'ta başlayacak.

POMEM başvuru kılavuzu yayınlandı!">
POMEM başvuru kılavuzu yayınlandı!

POMEM başvuru kılavuzu yayınlandı!

Polis Akademisi 27. dönem POMEM polis alımı yoğun ilgi görüyor. Devlet kadrosunda yer almak isteyen vatandaşlar polis alımı başvurularının başlamasını bekliyor. 27. dönem POMEM giriş sınavı duyuru yayınlandı. Duyuruda toplam 8 bin öğrenci alımı yapılacağı duyuruldu. Peki, 27. dönem POMEM 8 bin polis alımı ne zaman?

Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 8 bin öğrenci alınacak">
Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 8 bin öğrenci alınacak

Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 8 bin öğrenci alınacak

Polis Akademisi Başkanlığı, Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) 8 bin öğrenci alımı yapılacağını bildirdi.

KPSS önlisans polislik puanı kaç? KPSS polislik puanları 2020! ">
KPSS önlisans polislik puanı kaç? KPSS polislik puanları 2020!

KPSS önlisans polislik puanı kaç? KPSS polislik puanları 2020!

KPSS önlisans polislik puanları heyecanla takip ediliyor. Bugün açıklanan KPSS önlisans sonuçları sonrası adaylar tercih tarihlerini öğrenmek istiyor. Polis olmayı hayal eden binlerce aday KPSS önlisans polislik puanlarını aramaya başladı. Peki, KPSS önlisans polislik puanı kaçtır?

Polis Akademisi alımı başvuru tarihleri belli mi? ">
Polis Akademisi alımı başvuru tarihleri belli mi?

Polis Akademisi alımı başvuru tarihleri belli mi?

27. dönem POMEM alımı binlerce aday tarafından bekleniyor. 26. dönem polislik başvurusu neticesinde lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplamda 7.000 alım yapılmıştı. 26. dönem POMEM olarak Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerine planlaması yapılan adayların eğitimleri 4 Ekim tarihinde başladı. Gözler 27. dönem POMEM alımına çevrildi...

Polis alımı şartları nelerdir?">
Polis alımı şartları nelerdir?

Polis alımı şartları nelerdir?

27. dönem POMEM alımı gündemde araştırılan konular arasında yer alıyor. Devlet kadrosunda yer almak isteyen vatandaşlar polis alımı başvurularının başlamasını bekliyor. Aranan niteliklere sahip olan adaylardan yapılan sınavlarda başarılı olanlara 6 aydan az olmamak üzere eğitim veriliyor. 26. dönem POMEM olarak Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerine planlaması yapılan adayların eğitimleri 4 Ekim tarihinde başlamıştı. Peki, 27. dönem POMEM alımı ne zaman?

POMEM 1. yedek aday yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı! 26. dönem POMEM sonuçları açıklandı">
POMEM 1. yedek aday yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı! 26. dönem POMEM sonuçları açıklandı

POMEM 1. yedek aday yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı! 26. dönem POMEM sonuçları açıklandı

26. dönem POMEM sonuçları belli oldu. POMEM 1. yedek aday yerleştirme sonuçları Polis Akademisi tarafından duyuruldu. Adaylar sonuçlarını T.C. kimlik numarası ve şifreleri ile sisteme giriş yaparak öğrenebilirler.

POMEM alımı bekleniyor...">
POMEM alımı bekleniyor...

POMEM alımı bekleniyor...

POMEM alımı her yıl belirlenen tarihlerde ve başvuru süresi bitiminde gerçekleştiriliyor. 27. dönem POMEM için alım yapılacağı daha önceden duyurulmuştu. 26. dönem polislik başvurusu neticesinde lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplamda 7.000 alım yapılmıştı. Adayların alım sürecinde tabi tutulacakları kriterleri POMEM polislik başvuru şartları gösteriyor.

Polis Akademisi POMEM alımı 2020 ne zaman, tarih belli mi? 27. dönem POMEM alımı şartları! ">
Polis Akademisi POMEM alımı 2020 ne zaman, tarih belli mi? 27. dönem POMEM alımı şartları!

Polis Akademisi POMEM alımı 2020 ne zaman, tarih belli mi? 27. dönem POMEM alımı şartları!

POMEM alımı her yıl belirlenen tarihlerde ve başvuru süresi bitiminde gerçekleştiriliyor. 27. dönem POMEM için alım yapılacağı daha önceden duyurulmuştu. 26. dönem polislik başvurusu neticesinde lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplamda 7.000 alım yapılmıştı. Adayların alım sürecinde tabi tutulacakları kriterleri Polis Akademisi POMEM başvuru şartları gösteriyor.

POMEM sonuçları sorgulama ekranı 2020: 26. dönem POMEM giriş sınavı planlama sonuçları açıklandı! ">
POMEM sonuçları sorgulama ekranı 2020: 26. dönem POMEM giriş sınavı planlama sonuçları açıklandı!

POMEM sonuçları sorgulama ekranı 2020: 26. dönem POMEM giriş sınavı planlama sonuçları açıklandı!

26. dönem POMEM giriş sınavı planlama sonuçları belli oldu. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından, sonuçların açıklandığı duyuruldu. POMEM giriş sınavı planlama sonuçları e-devlet sistemi üzerinden T.C. kimlik numarası ve şifre girilerek öğrenilebilecek.

POMEM 27. dönem alımı için bekleyiş sürüyor">
POMEM 27. dönem alımı için bekleyiş sürüyor

POMEM 27. dönem alımı için bekleyiş sürüyor

POMEM alımı her yıl belirlenen tarihlerde ve başvuru süresi bitiminde gerçekleştiriliyor. POMEM 27. dönem için alım yapılacağı daha önceden duyurulmuştu. 26. dönem polislik başvurusu neticesinde lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplamda 7.000 alım yapılmıştı. POMEM başvuru şartları ise adayların alım sürecinde tabi tutulacakları kriterleri gösteriyor.

POMEM alımı için bekleyiş sürüyor">
POMEM alımı için bekleyiş sürüyor

POMEM alımı için bekleyiş sürüyor

POMEM alımları her yıl belirlenen tarihlerde gerçekleştiriliyor. 27. dönem POMEM alımı yapılacağı daha önceden duyurulmuştu. 26. dönem polislik için lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplamda 7.000 alım yapılmıştı. POMEM başvuru şartları ise adayların alım sürecinde tabi tutulacakları kriterleri gösteriyor.

POMEM alımları için bekleyiş sürüyor">
POMEM alımları için bekleyiş sürüyor

POMEM alımları için bekleyiş sürüyor

27. dönem için POMEM alımı yapılacağına ilişkin bilgilendirme yapılmıştı. Bir önceki dönem POMEM başvurusu sonrası lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplamda 7.000 alım gerçekleştirilmişti. Polis alımı şartlarını karşılayan adaylar alımlar için hak kazanmış olacaklar.

27. dönem POMEM için bekleyiş sürüyor">
27. dönem POMEM için bekleyiş sürüyor

27. dönem POMEM için bekleyiş sürüyor

27. dönem POMEM alımı yapılacağı daha önceden duyurulmuştu. Bir önceki dönemde lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplamda 7.000 alım gerçekleştirilmişti. Polis olmak isteyen adayların belirli şartları karşılamaları gerekiyor.

POMEM alımları için bekleyiş sürüyor">
POMEM alımları için bekleyiş sürüyor

POMEM alımları için bekleyiş sürüyor

Polis alımları belirli şartlar baz alınarak gerçekleştiriliyor. 27. dönem POMEM alımı için daha önceden bilgilendirme yapılmıştı. 26. dönemde lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplamda 7.000 alım yapılmıştı. POMEM başvuru şartları maddeler halinde listelendi.

27. dönem POMEM için bekleyiş sürüyor">
27. dönem POMEM için bekleyiş sürüyor

27. dönem POMEM için bekleyiş sürüyor

27. dönem POMEM alımı yapılacağı daha önceden duyurulmuştu. Bir önceki dönemde lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplamda 7.000 alım gerçekleştirilmişti. Polis olmak isteyen adayların belirli şartları karşılamaları gerekiyor.

POMEM alımları için bekleyiş sürüyor ">
POMEM alımları için bekleyiş sürüyor

POMEM alımları için bekleyiş sürüyor

27. dönem POMEM alımları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Bir önceki dönem için lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplamda 7.000 alım gerçekleştirilmişti. Yeni dönem için POMEM başvurusu alınacağı da bildirildi. POMEM 2020 başvuru şartları maddeler halinde listelendi.

POMEM başvuru şartları 2020 yılı için nasıl? 27. dönem POMEM alımları için başvuru ne zaman yapılacak?">
POMEM başvuru şartları 2020 yılı için nasıl? 27. dönem POMEM alımları için başvuru ne zaman yapılacak?

POMEM başvuru şartları 2020 yılı için nasıl? 27. dönem POMEM alımları için başvuru ne zaman yapılacak?

POMEM alımları için başvuru şartları maddeler halinde listelendi. 27. dönem POMEM başvurusu için meraklı bekleyiş sürüyor. Bu kapsamda lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplamda 7.000 alım gerçekleştirilmişti. POMEM alımları ve şartları ile ilgili merak edilen her şeyi haberimizden okuyabilirsiniz.

27. Dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? 2020 POMEM başvuru şartları nelerdir?">
27. Dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? 2020 POMEM başvuru şartları nelerdir?

27. Dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? 2020 POMEM başvuru şartları nelerdir?

27. Dönem POMEM başvuruları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Polis olmak isteyen adayların yakından takip ettiği POMEM ilanları ilgi ile takip ediliyor. 26. Dönem POMEM başvuruları kapsamında lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplamda 7.000 alım gerçekleştirilmişti. Peki, 27. Dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? 2020 POMEM başvuru şartları nelerdir? İşte tüm merak edilenler..

POMEM 27. Dönem başvuruları : POMEM polis alımı 2020 ne zaman yapılacak, şartları neler?">
POMEM 27. Dönem başvuruları : POMEM polis alımı 2020 ne zaman yapılacak, şartları neler?

POMEM 27. Dönem başvuruları : POMEM polis alımı 2020 ne zaman yapılacak, şartları neler?

POMEM 27. Dönem başvuruları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Polis adaylarının yakından takip ettiği POMEM için, 26. Dönem'de lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplamda 7.000 alım gerçekleştirilmişti. POMEM polis alımı 2020 şartları ile ilgili tüm bilgilendirmeleri haberimizin içerisinden bulabilirsiniz.

POMEM 27. dönem başvuruları ne zaman? 2020 polis alımı ne zaman yapılacak?">
POMEM 27. dönem başvuruları ne zaman? 2020 polis alımı ne zaman yapılacak?

POMEM 27. dönem başvuruları ne zaman? 2020 polis alımı ne zaman yapılacak?

POMEM 27. dönem başvuruları merakla araştırılıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde polis olarak çalışmak isteyen bireyler, POMEM alımlarını yakından takip ediyor. Adaylar, ön sağlık kontrolü, fiziki yeterlilik ve mülakat sınavına giriyor. Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinden çalışmak üzere her yıl personel alımı yapılıyor. 2020 polis alımı ne zaman yapılacak, sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor...

POMEM 27. Dönem başvuruları ne zaman? 2020 Polislik sınavı başvuru şartı nedir?">
POMEM 27. Dönem başvuruları ne zaman? 2020 Polislik sınavı başvuru şartı nedir?

POMEM 27. Dönem başvuruları ne zaman? 2020 Polislik sınavı başvuru şartı nedir?

POMEM 27. Dönem başvuruları adaylar tarafından araştırılmaya başlandı. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesi için yapılan yazılı sınavın sonucunda sözlü mülakatta yapılmaktadır. Lisans ve ön lisans fakülte mezunu olan adaylar 27. Dönem POMEM başvurularının ne zaman yapılacağını araştırıyor. Salgın sonrası yeni kurallara göre düzenlenen sınav hakkında detaylar haberimizde.

POMEM başvuru şartları neler? 27. Dönem POMEM başvurusu alınacak mı, ne zaman?">
POMEM başvuru şartları neler? 27. Dönem POMEM başvurusu alınacak mı, ne zaman?

POMEM başvuru şartları neler? 27. Dönem POMEM başvurusu alınacak mı, ne zaman?

27. dönem POMEM başvurusu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yeni alımların yapılacağını duyurdu. 26. Dönem için lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın; ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın olmak üzere toplam 7.000 POMEM alımı yapılmıştı. POMEM başvuru şartları ile ilgili ayrıntılı bilgileri haberimizin içerisinden okuyabilirsiniz.

27. Dönem POMEM alımları yapılacak mı, ne zaman yapılacak? POMEM başvuru şartları neler? Güncel duyurular haberimizde…">
27. Dönem POMEM alımları yapılacak mı, ne zaman yapılacak? POMEM başvuru şartları neler? Güncel duyurular haberimizde…

27. Dönem POMEM alımları yapılacak mı, ne zaman yapılacak? POMEM başvuru şartları neler? Güncel duyurular haberimizde…

27. Dönem POMEM alımları ile ilgili arama motorlarında araştırmalar yapılıyor. 27. Dönem POMEM alımları ne zaman yapılacak? sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. 26. dönem POMEM için lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın, ön lisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın polis alımı geçtiğimiz günlerde yapıldı. POMEM başvuru şartları ve konuya ilişkin güncel duyurulara haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

POMEM duyurusu yayınlandı! POMEM eğitimleri ne zaman? 27. Dönem POMEM polis alımı ne zaman yapılacak?">
POMEM duyurusu yayınlandı! POMEM eğitimleri ne zaman? 27. Dönem POMEM polis alımı ne zaman yapılacak?

POMEM duyurusu yayınlandı! POMEM eğitimleri ne zaman? 27. Dönem POMEM polis alımı ne zaman yapılacak?

27. Dönem POMEM polis alımı ne zaman yapılacak? sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. 26. Dönem POMEM sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı. 26. dönem olarak Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın, önlisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın polis alımı yapıldı. Polis Akademisi tarafından POMEM eğitimlerine ilişkin duyuru yayınlandı. Detaylar haberimizde yer alıyor.

26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanır? POMEM sonuçları sorgulama ekranı haberimizde">
26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanır? POMEM sonuçları sorgulama ekranı haberimizde

26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanır? POMEM sonuçları sorgulama ekranı haberimizde

26. Dönem POMEM sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanır? sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. 26. dönem olarak Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın, önlisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın aday olmak üzere toplam aday alımı yapılıyor. POMEM sonuçları sorgulama ekranına haberimizden erişim sağlanabiliyor...

POMEM sonuçları ne zaman açıklanır? 26. Dönem POMEM e-devlet sorgulama ekranı">
POMEM sonuçları ne zaman açıklanır? 26. Dönem POMEM e-devlet sorgulama ekranı

POMEM sonuçları ne zaman açıklanır? 26. Dönem POMEM e-devlet sorgulama ekranı

26. Dönem POMEM sonuçları heyecanla bekleniyor. 26. dönem olarak Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın, önlisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın aday olmak üzere toplam aday alımı yapılıyor. POMEM açıklamaları yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında Bakan Süleyman Soylu sonuçlara ilişkin açıklamada bulundu. İşte detaylar...

POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. dönem POMEM sonuçları açıklandı mı? Bakan Soylu duyurdu!">
POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. dönem POMEM sonuçları açıklandı mı? Bakan Soylu duyurdu!

POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. dönem POMEM sonuçları açıklandı mı? Bakan Soylu duyurdu!

POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Emniyet Teşkilatı bünyesine polis memuru yetiştirmek için yapılan POMEM sınav sonuçları merak ediliyor. Sınava girebilmek için 4 yıllık bir fakülteden mezun olunması aranan nitelikler arasında. 26. dönem POMEM sonuçları açıklandı mı? Konu hakkında son açıklama Bakan Süleyman Soylu'dan geldi. Detaylar haberimizde.

26. dönem POMEM polis alımı sonuçları açıklandı mı? POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?">
26. dönem POMEM polis alımı sonuçları açıklandı mı? POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

26. dönem POMEM polis alımı sonuçları açıklandı mı? POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi Başkanlığı tarafınca gerçekleştirilen 26.Dönem POMEM mülakat sonuçları adaylar tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. 26. dönem POMEM polis alımı sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtı yoğun bir şekilde araştırılıyor. 26. dönem POMEM polis alımları hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz.

POMEM sonuçları açıklandı mı? 26. dönem POMEM sonuç sorgulama ekranı!">
POMEM sonuçları açıklandı mı? 26. dönem POMEM sonuç sorgulama ekranı!

POMEM sonuçları açıklandı mı? 26. dönem POMEM sonuç sorgulama ekranı!

POMEM sonuçları açıklandı mı? sorusu binlerce aday tarafından yoğun olarak araştırılıyor. 14 Ekim ve 25 Ekim 2019 tarihleri arasında internet üzerinden başvurular alınmıştı. Fiziki ve sözlü sınav yapılan adaylarda heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 26. dönem POMEM sonuçları hakkında detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. dönem POMEM polis alımı sonuçları açıklandı mı?">
POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. dönem POMEM polis alımı sonuçları açıklandı mı?

POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. dönem POMEM polis alımı sonuçları açıklandı mı?

POMEM sonuçları ile ilgili son dakika açıklaması araştırılıyor. 26. Dönem POMEM alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? POMEM sınavına internet üzerinden ön başvurular, 14 Ekim ve 25 Ekim 2019 tarihleri aralığında alındı. POMEM'e giriş sınavları, fiziki yeterlilik sınavı ve mülakat sınavı şeklinde yapılıyor. Başvurularını yapan ve süreci devam eden adaylar heyecanla sonuç açıklamasını bekliyorlar.

POMEM sonuçları açıklandı mı? 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?">
POMEM sonuçları açıklandı mı? 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

POMEM sonuçları açıklandı mı? 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

POMEM sonuçları vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Toplamda 7 bin polis alımı yapılacağı Polis Akademisi tarafından duyurulmuştu. POMEM sonuçları açıklandı mı? Aralık ayıda yapılan sözlü ve fiziki mülakatın ardından adaylar sınav sonuçlarının açıklanmasını merakla bekliyor. Heyecanla beklenen POMEM sınav sonuçları hakkında detaylı bilgi haberimizde.

POMEM sonuçları ne zaman açıklanır? 26. Dönem POMEM Polis Akademisi alımı sonuçları açıklandı mı?">
POMEM sonuçları ne zaman açıklanır? 26. Dönem POMEM Polis Akademisi alımı sonuçları açıklandı mı?

POMEM sonuçları ne zaman açıklanır? 26. Dönem POMEM Polis Akademisi alımı sonuçları açıklandı mı?

POMEM sonuçları için heyecan giderek artıyor. Polis Akademisi alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Polis olmak isteyen vatandaşlar kurum tarafından belirtilen tarihlerde işlemlerini yapıyorlar. POMEM'e giriş sınavları, fiziki yeterlilik sınavı ve mülakat sınavı şeklinde yapılıyor. İşlemlerin tamamlanmasının ardından sonuçları için heyecanlı bekleyiş başlıyor.