• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
25 Mart 2018 Pazar 00:01 | Son Güncelleme:

The Australian Pink Floyd Show İstanbul’a geliyor!

The Australian Pink Floyd Show İstanbul’a geliyor!

Dünya çapında yaklaşık 35 ülkede 5 milyondan fazla bilet satan, The Times ve The Daily Mirror tarafından tribute gruplarının öncüsü ve en iyisi olarak gösterilen The Australian Pink Floyd Show, 8-9 Mayıs tarihlerinde Caz Festivali kapsamında Zorlu PSM’de müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Tribute gruplarının öncüsü ve en iyisi olarak gösterilen The Australian Pink Floyd Show, 1988’de Avustralya’da müzikal hayatına başladı. 30 yıldır müzikseverlere efsane rock grubu Pink Floyd deneyimini yaşatan topluluk, Avrupa’da, Birleşik Krallık’ta, Kanada’da ve ABD’de sayısız konsere imza attı. Canlı performansları sadece Pink Floyd şarkılarına kattıkları yorum ile sınırlı olmayan The Australian Pink Floyd Show, görsel şovlarında çarpıcı ışık ve lazer şovları ve animasyonlarıyla ikonik Pink Floyd öğelerine yer veriyor. 

DavId GIlmour: “Daha önce hiç PInk Floyd’u canlı dinlememiştim!”

1994 yılında The Australian Pink Floyd Show’un bir konserini dinleyen David Gilmour, “Daha önce hiç Pink Floyd’u canlı dinlememiştim.” ifadelerini kullanarak gruba övgüler yağdırdı. Pink Floyd’la turneye çıkan Guy Pratt, Durga McBroom ve Lorelei McBroom gibi müzisyenlerle de iş birliği yapan grup, Pink Floyd’a “Division Bell” turnesinde eşlik eden ve David Gilmour’ın solo turnelerinde görev alan ses mühendisi Colin ‘Reg’ Norfield’la da çalışma şansı buldu. 

PInk Floyd hayranları için muhteşem müzik ziyafeti... 

30’uncu yıllarını kutlayan The Australian Pink Floyd Show, “Time” turnesiyle, Zorlu PSM Caz Festivali kapsamında 8-9 Mayıs tarihlerinde PSM’ye konuk olmaya hazırlanıyor. Pink Floyd’un tüm dönemlerinden parçalarla sahnede olacak grup, müzikseverlere ve Pink Floyd hayranlarına unutulmaz bir konser deneyimi yaşatacak. 

<p>AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, partili gençlerle Ayasofya Camii'nde sabah nam

Kabaktepe gençlerle Ayasofya'da buluştu: Sabah namazı kılıp, çorba dağıttı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı