• $ 6,2336
  • € 6,8843
  • 325.933
  • 105994
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Sosyal medyada ünlüler

Şerife Yılmaz

serifeyilmaz71@gmail.com

Yasemin Özilhan’ın sonbahar stili

Oyunculuğu bıraktıktan sonra modaya yönelen ve İpekyol markası için kendi tarzını yansıtan bir koleksiyon hazırlayan Yasemin Özilhan, yalın stiliyle çevresine de ilham veriyor.  Türkiye’nin stil sahibi isimleri arasında yer alan Yasemin Özilhan, geçen hafta Instagram’dan paylaştığı fotoğrafta  sonbahar tarzını gözler önüne serdi. Özilhan’ın sonbahar stiline övgüler yağdıran takipçileri, ‘Tarz olmak bu işte!’ yorumunu yaptılar. 

Satın almadılar sahiplendiler

Hayvanseverliği ile bilinen oyuncu İbrahim Çelikkol ve eşi Mihre Mutlu Çelikkol, otobanda bulunan bir yavru köpeği sahiplendiler. Sıkı bir hayvansever olan oyuncu Şükran Ovalı’nın vesile olduğu sahiplenme sonucunda yavru köpeğe evlerini açan Çelikkol çifti, bu duyarlı davranışlarıyla diğer sanatçılara da örnek oldular. Sokak hayvanları platformu Sosyopet sitesi, sahiplenme hikayesini Instagram’dan ‘melek olmak için, kanatlara ihtiyaç yok!’ notuyla takipçilerine paylaştı. 

Demet Şener’in en sevdiği tablo

Demet Şener, 20-23 Eylül arasında gerçekleşen Contemporaryistanbul’un açılışını; Instagram’dan paylaştığı salonundaki İsmail Acar tablosu ile yaptı. Demet Şener, fotoğrafın altına; ‘Hazır sanat dolu bir hafta başlarken İstanbul’da, ben de en sevdiğim @ismailacaratelier tablom ile sizlere günaydın demek istedim?’ notunu düştü. 

 

 

 


<p>İdlib'deki saldırıda şehit olan askerlerden beşinin naaşları, Hatay Devlet Hastanesindeki törenin

Bakan Akar, İdlib'deki hain saldırıda şehit olan askerlerimiz için düzenlenen törene katıldı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ünlüler 'İdlib' için tek yürek oldu! Dualarımız Mehmetçiklerimizle...

Bakan Akar ve kuvvet komutanları İdlib'deki harekat için sınırın sıfır noktasında