• $ 6,9759
  • € 8,2289
  • 443.102
  • 1126.9
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
21 Mart 2019 Perşembe 23:19 | Son Güncelleme:

Türkiye’de üretilen Clio en iyi otomobil seçildi

Ülkemizde üretilen ve dünyanın dört bir yanına ihraç edilen Renault Clio, yeni nesli ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu başarının dışında ilk defa karşımıza çıktığı Cenevre Otomobil Fuarı’nda fuarın en iyi otomobili seçilen Clio, yeni versiyonunda ilk ödülünü de almış oldu.

TM Dijital Haber Merkezi

Otomobiller giderek değişiyor ve daha teknolojik hale gelmeye başlıyor. Renault da bu değişimde en sevilen modeli olan Clio’yu yeniledi ve teknolojinin tüm nimetlerinden bu otomobilinde faydalandı. Geçtiğimiz günlerde Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan yeni Renault Clio, 30 yılda 15 milyon adet satışı ile dünyanın en çok satan Fransız otomobili unvanını elinde bulunduruyor. Yeni versiyonu ile de bu satış adetini arttırmayı hedefleyen Renault Clio, beşinci neslinin ilk tanıtıldığı Cenevre Otomobil Fuarı’nda ilk ödülünü almış oldu.

MARKANIN İLKLERİNİ İÇERİYOR

Hibrit seçeneğe de sahip olan Clio, Renault’un otonom sürüşe geçişinin ilk adımlarını atan model olarak da karşımıza çıkıyor. Aracın aldığı ödül hakkında konuşan Yeni Clio Program Direktörü Olivier Brosse, “Bu ödül, yeni Clio ve bugüne kadarki en iyi Clio modelini yaratmak için adeta sanatçılıklarını konuşturan tüm ekibin ilk ödülü oldu. Marka içindeki tutkunun, insanlar ve çok sayıda marka tutkunu tarafından da paylaşıldığını ve hissedildiğini görmekten mutluluk duyuyoruz. Bu ödül, internet bağlantılı, elektrikli ve otonom özelliklere sahip yeni bir ürün gamının ilk modeli olan Yeni Clio’nun yanı sıra Renault’ya da duyulan güveni gösteriyor.” dedi.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü halatları üstünde işçilerin nefes kesen çalışması

Yavuz Sultan Selim Köprüsü halatları üstünde işçilerin nefes kesen çalışması

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde halat yenileme çalışmas�

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde halat yenileme çalışması

BİM 4 Ağustos aktüel ürünler kataloğu yayınland�

BİM 4 Ağustos aktüel ürünler kataloğu yayınlandı!

4 Ağustos altın fiyatları ne kadar?

4 Ağustos altın fiyatları ne kadar?