• $ 5,7086
  • € 6,3684
  • 260.642
  • 102556
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Skoda gelecek elektrikli modelinin ön izlemesini Cenevre’de ortaya çıkarttı

Volkswagen Grubu’nun elektriklenme süreci hızla devam ediyor. Grubun elektrikli otomobil platformu üzerinde yükselecek olan Skoda modelinin ilk ön izlemesi Cenevre Otomobil Fuarı’nda ortaya çıktı.

TM Dijital Haber Merkezi

Skoda’nın SUV modelleri hem ülkemizde hem de dünyada fazlasıyla beğenildi. Kodiaq modeli, sunduğu ekstralar, yüksek donanımı ve büyük iç hacmiyle herkesin beğenisini kazandı. Şimdi ise Volkswagen Grubu’nun elektrikli araç platformu olan MEB platformunda Skoda’nın Kodiaq boyutlarında olacak yeni bir Coupe SUV ortaya çıkıyor. 305 beygir güce sahip olacak olan dört tekerlekten çekişli elektrikli Skoda modeli,  yaklaşık 500 kilometre menzile sahip olacak. Hızlı şarj özelliği ile 30 dakika içerisinde yüzde 80 şarj olacak olan otomobil, konsept versiyonunda teknoloji gösterisi yapıyor.

TEKNOLOJİ VE FARKLILIK ÖN PLANDA

Coupe-SUV olarak tasarlanan otomobilin kabini, mevcut Skoda modellerinden oldukça farklı. Teknoloji ile iç içe olan kabinde minimalist bir gösterge tablosu, büyük bir multimedya ekranı ve iki ayrı telefonu kablosuz şarj edebileceğiniz ünite içeren iç mekanda, bol miktarda depolama alanı da sunulmuş.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Florida’da geçtiğimiz Cuma günü şiddetli yağmur sırasında bir aracın üzerine yıldırım düştü. Fort

Otobanda Seyreden Araca Yıldırım Düştü! O Anlar Kameraya Yansıdı...

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Beğeni rekorları kıran fotoğraflar nasıl çekiliyor

Zamanın hayatımıza etkisi