• $8,0904
  • €9,788
  • 461.049
  • 1377.23
25 Şubat 2019 Pazartesi 09:45 | Son Güncelleme:

Project 003 Cenevre’de tanıtılacak

Project 003 Cenevre’de tanıtılacak

İngiliz spor otomobil üreticisi Aston Martin’in “Project 003” isimli otomobili Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak. Ayrıca 2012 yılında satışa sunulacak.

TM Dijital Haber Merkezi

Efsanevi İngiliz otomobil markası Aston Martin’in ilginç ve sınırlı sayıda üretilen otomobillerine bir yenisi daha ekleniyor. İngiliz markanın Valkyrie ve Valkyrie AMR Pro modellerinin tanıtmasının ardından herkes bu çalışmaların devamı gelecek mi diye sorgulamıştı. Aston Martin bu soruyu cevapsız bırakmadı. İlk başta Project 001 ve Project 002 olarak adlandırılan bu otomobiller, farklı görüntüleri, içerdikleri teknolojileri ve yollarda gitmeye hazır bir spor otomobil olmaları ile herkesi her gördüklerinde heyecanlandıran modeller olmuştu.

DEVRİM OLUŞTURACAK TEKNOLOJİYE SAHİP

Herkesin heyecanlanacağı yeni Aston Martin modeli olarak karşımıza çıkacak olan Project 003, ortadan motorlu yapısı ile çok iyi dinamiklere sahip olacağını bizlere gösteriyor. Neredeyse hiçbir detayı açıklanmayan modelin tüm detayları için 5-6 Mart günlerini bekliyor olacağız. Aston Martin’in söylediğine göre ise Project 003, otomobil sektöründe devrim yaratacak bir teknoloji ile tanıtılacak. Sadece 500 adet üretilecek olan Project 003, 2021 yılında satışa sunulacak.

<p>Türk SİHA'ları Rusların kabusu oldu. Suriye, Libya ve Dağlık Karabağ'da Bayraktar TB2'lerin kulla

Rusların kabusu oldu: Türk SİHA'larını vurdular ama yalnızca animasyonda

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi