• $8,326
  • €10,0132
  • 479.975
  • 1420
24 Mart 2018 Cumartesi 09:05 | Son Güncelleme:

Opel’den Grandland X Ultimate

 Opel’den Grandland X Ultimate

Opel, en lüks donanım seçeneği olan Ultimate seçeneğini GrandLand X ile satışa sundu.

Opel geçen yıl Kasım ayında satışa sunduğu kompakt SUV modeli Grandland X’in Ultimate donanım seviyesini satışa sundu. Enjoy ve Excellence donanım seviyelerinin üzerinde en üst donanım seviyesi olan Ultimate, Panoramik cam tavan dışında Grandland X’te sunulan tüm opsiyonları bünyesinde barındırıyor.

Yalın ve içinde yolculuk yapanları ferah hissetirecek şekilde tasarlanan Opel’in kompakt SUV modeli Grandland X güvenlik ve konfor özellikleri ile dikkat çekiyor.

Grandland X müşterileri Ultimate donanım seviyesinde modelin öne çıka tüm konfor ve güvenlik özelliklerine bir arada erişebilecekler. Bu özellikler arasında: Dokunmatik 8 inçlik ekrana sahip Navi 5.0 bilgi-eğlence sistemi, ısıtmalı ThermalTec ön cam, AGR sertifikalı ergonomik ön koltuklar, 360 derece kuş bakışı çevre görüş kamerası ve Premium Denon ses sistemi bulunuyor.

Grandland X Ultimate donanım seviyesinde standart olarak sunulan siyah tavan, 19” jantlar ve alaşımlı spor pedallar ise otomobilin sportif görünümüne katkı sağlıyor.

Dizel ve benzinli versiyon olmak üzere sadece otomatik şanzıman ile birlikte alınabilen Ultimate donanım seviyesinde tavsiye edilen satış fiyatları ise şu şekilde açıklandı:

1.2 130 HP  Otomatik Şanzıman S&S AT-6 (Benzin) 205 bin 900 TL
1.6 120 HP  Otomatik Şanzıman S&S AT-6 (Dizel) 223 bin 900 TL

<p>Taceddin Kutay, Türk milleti olarak herkesle aramız açık, bunun nedeni ne? Neden bu durumdayız? S

Türk milleti olarak çok mu kötü bir milletiz?

Kastamonu'da düşen yıldırım sonucu 6 ev çıkan kullanılamaz hale geldi

Tokat'ta bulunan tilki yavruları koruma altına alındı

İstanbul Havalimanı'nda göçmen kaçakçılığı