• $8,1795
  • €9,8397
  • 468.937
  • 1344.04
28 Şubat 2019 Perşembe 17:00 | Son Güncelleme:

Lexus’tan Cenevre’de 2 Avrupa Prömiyeri

Lexus’tan Cenevre’de 2 Avrupa Prömiyeri

Toyota’nın lüks otomobillerini üreten Lexus markası, 2 yeni otomobili ile Cenevre Otomobil Fuarı’nda gövde gösterisi yapacak.

(TM Dijital Haber Merkezi)

Mart ayının yaklaşması ile markaların Cenevre’de ortaya çıkacak modelleri de belli olmaya başladı. Avrupa’da büyük satışlar yapan markaların en verimli fuar olarak adlandırdığı Cenevre Otomobil Fuarı’nda yeni modellerin dışında Avrupa’da satışı yeni başlayacak otomobiller de gösteriliyor. Japon üretici Toyota’nın lüks otomobil markası olan Lexus da bu fuarda 2 yeni Avrupa prömiyeri ile gövde gösterisi yapacak.

Cenevre’de gösterilecek Lexus LC Convertible Konsepti, ödüllü tasarıma sahip LC süper coupe’nin üstü açılan versiyonunu temsil ediyor. Lexus markasının gelecek tasarımının heyecan verici yanlarını sergileyen LC Convertible Konsepti, LC’nin sıra dışı görünümünü daha da ileriye taşıyor.

LÜKSÜN PİSTLERE YANSIMASI

Lexus’un Cenevre’de sergileyeceği diğer model olan RC F Track Edition, markanın spor otomobillerinin piste yansıması olacak olan araç, Lexus’un yarışlardan edindiği deneyimi yola aktaracak ve ağırlık tasarrufu için karbonfiber parçalara sahip. Ayrıca virajlarda daha iyi yol tutuş için aerodinamik performansı da artırılan otomobilin kaputunun altında ise atmosferik V8 motor görev yapacak. Seramik fren disklerine, titanyum egzozlara ve performanslı karakterini vurgulayan kırmızı deri döşemelere sahip olan otomobil, Avrupa’da tanıtım sonrasında satışa çıkacak.

Ermenistan'ın Sünik kentini ziyaret eden Başbakan Nikol Paşinyan'a tepki gösteren öfkeli bir grup '

Paşinyan yine kovuldu: Defol, burada işin yok!

Burdur'da yılkı atları drone ile görüntülendi

Hülya doktor hastalarının yanı sıra sokak hayvanlarına da şifa dağıtıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, turizm temsilcilerini kabul etti