• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
22 Haziran 2018 Cuma 15:46 | Son Güncelleme:

2019 Chevrolet Blazer tanıtıldı!

2019 Chevrolet Blazer tanıtıldı!

Birleşik Devletler imzalı otomobil markası Chevrolet, uzun bir süreden sonra, son dönemlerin iddialı tasarımlarından biri olan 2019 model Chevrolet Blazer'in geleceğini açıkladı. İşte 2019 Chevrolet Blazer'in özellikleri...

Birleşik Devletler imzalı otomobil markası Chrevrolet, uzun bir süreden sonra 2019 Chevrolet Blazer ismiyle geri döneceğini açıkladı. Camaro'nun çok daha büyük ve dikkat çekici versiyonu olarak tanımlanan yeni Chevrolet Blazer, tanıdık tasarım hatları ile Chevrolet hayranlarını sevindirebilir.Chevrolet tarihi için önemli isimlerden biri olan Blazer, 1982 yılında başlayıp 2005'te sona eren macerasında markanın klasik yüzleri arasına girmeyi başardı. 

2019 Chevrolet Blazer'in tasarım özellikleri:

Otomobilin genel anlamda Camaro SUV modeline benziyor. Aracın geniş yapısı, büyük ızgarası ve küçük ön farları, tasarımcıların Blazer’ı yaratırken Camaro’dan da bazı tasarım detaylarını kopyaladığını açık bir şekilde ortaya koyuyor.

Ön bölümde yer alan LED ışıklandırma ve kavisli kaput otomobile ayrı bir hava katıyor. 

Kokpit bölümünde 8inç'lik multimedya ekranı standart olarak gösterilen Blazer'da, 4G Wifi ve kablosuz sarj gibi özellikleri mevcut.

Teknik özellikler;

2019 Chevrolet Blazer, iki farklı motor seçeneği ile sürücülerle buluşacak. Bunlardan ilki, 193 beygirlik güç üreten 4 silindirli 2.5 litrelik bir motorken; ikincisi, 305 beygir güç üreten 3.6 litrelik bir V6 motor.

Her iki motor seçeneği de 9 vitesli otomatik şanzımana sahiptir ve isteyenler önden çekişli dileyenler de dört çekişli versiyona sahip olabilirler.

Açıklanan bilgiler arasında altı silindirli versiyonun yük çekiş eşiğinin 2.040 kilogram olduğunu da belirtme gerekiyor. 

Yeni Chevrolet Blazer’ın 2019’un başlarında satışa çıkması bekleniyor. Araç için resmi bir fiyat açıklanmamış olsa da rakipleri ile ayak uydurmak için 30 bin dolar (141 bin TL + vergiler) seviyesinde bir başlangıç fiyatına sahip olması bekleniyor.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü