• $8,2611
  • €9,9606
  • 474.523
  • 1343.37
28 Haziran 2018 Perşembe 09:39 | Son Güncelleme:

2019 Audi A4 huzurlarınızda!

2019 Audi A4 huzurlarınızda!

Audi, 2019 model lüks spor sedan modelinin tanıtımı gerçekleştirdi. 2019 Audi A4 ufak değişikliklerle makyajlanarak tasarımını bir adım öteye taşımış olarak karşımıza çıkıyor.

2019 Audi A4 yenilikleri neler?
Yeni Audi A4 ilk olarak arka ve ön tamponlarındaki değişikliklerle farklılaşıyor. Ön tarafta, ana merkeze yakın küçük ızgaralar daha açısal beşgen şekillere sahip. Arkada ise yuvarlak egzoz uçları, arka tampondaki dikdörtgen açıklıklar ile değiştirilmiş. Bu tampona yeniden tasarlanmış sahte difüzör eklenmiş olduğunu da belirtelim. Tüm bu detaylar ile aracın daha çarpıcı bir görünüm kazandığını söylemek mümkün. Motor anlamında ise değişiklikler yapılmamış.

2019 Audi A4
A4 ve A4 Avant modellerini için artık ultra dinamik S Line Competition aksesuar paketi de sunuluyor. Yukarıdaki galeride göreceğiniz mavi sedan ve kırmızı vagon modellerinde de bu paket uygulanmış durumda. Bu paket ile araçlarda 3 boyut görünümlü ızgara, arka kapıların alt kısımlarına Audi logosu detayları, kırmızı fren kaliperleri, LED ışıklar ve 19 inç jantlar eklenmiş oluyor. Ek olarak vagon modeli RS spoyler aksesuarına da kavuşurken, gövde tasarımı yeni Turbo Blue (Turbo Mavisi) renkte de olabiliyor. S Line Competition kokpitte ise karbon fiber döşemeleri beraberinde getiriyor. Alternatif olarak Magma Red (Mağma Kırmızısı) veya başka renklerde S spor koltuklar da opsiyonel olarak sunuluyor. Spor süspansiyon da yine bu paketin öne çıkan bir artısı.

<h3>'BU TEKNOLOJİNİN DAHA ÜST VERSİYONUNU TÜRKİYE YAKALAMIŞ DURUMDA'</h3><p>Karadan havaya hava savu

Yerli ve Milli Hava-Hava Füze Sistemleri Neden Önemli?

Osmaniye'de kanat açıklığı 16 santimetre olan tavus kelebeği bulundu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Nisan 2021)

Ava giderken avlandı! İşte vahşi doğadan nefes kesen anlar