• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
26 Mart 2015 Perşembe 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (26 Mart 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 26 Mart 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 26 Mart 2015 burç yorumları...

KOÇ

Bir yardım veya hayır kuruluşuna bağışta bulunmak isteyebilirsiniz. Tanımadığınız bir kaynaktan paranın gelmesi söz konusu olabilir. 

BOĞA

Hayalleriniz ve arzularınız ile ilgili harika sürprizlerle karşılaşabileceğiniz bir gün olacak. Sanatsal faaliyetlerde aşkı yakalamanız söz konusu olabilir. 

İKİZLER

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcılığınızı özel bir projede ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeteneklerinizi görünür hale getirebileceksiniz. 

YENGEÇ

İnançlarımız,ve ilham aldığınız konuları topluluklar ile paylaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu vesileyle yeni kişilerle tanışabilir, dostluklar kurabilirsiniz. 

ASLAN

Kariyerinizde başarılı ilişkileriniz ve dâhiyane fikirleriniz ile yatırımcıların gönlünü çalabilirsiniz. İlişkilerinizin bu konuda oldukça faydası olabilir.

BAŞAK

Eşinizle romantik bir gün olabilir.Aşk tazeleyeceğiniz uzak bir seyahat planı ve ideallerinizi paylaşacağınız bir ortam olabilir. 

TERAZİ

İşyerinizde çalışma arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız yaratıcı çalışmalar için finansal yatarım kaynağı bulmanız  söz konusu olabilir.

AKREP

Yaratıcılık, romantizm ve fedakarlığın ilişkileriniz üzerinde olumlu etkiler bırakacağı bir gün olacak. Eşinizle hayatın tadını çıkarıcaksınız.

YAY

Yaratıcılığınızı daha fazla ortaya koyabileceğiniz bir ev ortamı yaratmak için kolları sıvayabilirsiniz. Evinizde keyif söz konusu olabilir. 

OĞLAK

Yaratıcılığınıza kaleme alırken kelimeleriniz zarafetle dökülecek. Hoşlandığınız kişiye aşkınızı ilan edebilir ya da duygularınızı paylaşabilirsiniz. 

KOVA

Eviniz için değer verdiğiniz bir sanatçının ya da beğendiğiniz ve sanat eserini satın alabilirsiniz. Alacağınız objeyle çok mutlu olabilirsiniz. 

BALIK

Yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olacak. Yazmak, çizmek gibi konularda yeteneğinizin farkına varabilirsiniz.

İYİ Partili ismin alçak paylaşımına tepkiler sürüyor...

İYİ Partili ismin alçak paylaşımına tepkiler sürüyor...

Limonu tuzlayıp başucuna koymanın faydalarına şaşır

Limonu tuzlayıp başucuna koymanın faydalarına şaşıracaksınız!

10 Temmuz güncel altın fiyatları: Bugün çeyrek ve gram altı

10 Temmuz güncel altın fiyatları: Bugün çeyrek ve gram altın ne kadar?

Türkiye gündeminin öne çıkan başlıkları...

Türkiye gündeminin öne çıkan başlıkları...