• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
24 Mayıs 2015 Pazar 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (24 Mayıs 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 24 Mayıs 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 24 Mayıs 2015 burç yorumları...

KOÇ

İnanç ve idealleriniz doğrultusunda doğru bildiğiniz fikir ve yaratıcılığınızı ortaya koyarak liderlik yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

BOĞA

Hayallerinizi ve ilham aldığınız fikirleri aile bireyleriyle paylaşarak; hayata geçirmek için cömert, maddi bir destek alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

İKİZLER

Sosyal organizasyon çalışmalarında fikirlerinizle öncülük edebilirsiniz. İlişkilerde şansınızı iletişim yeteneğinizle birleştirmeniz faydalı olacaktır. 

YENGEÇ

Kariyerinizde orijinal fikirlerle gelişim ve genişleme sürecindesiniz. Bugün ekibinizi genişletmeniz gereken bir projeye başlayabilirsiniz. 

ASLAN

İdealist bakış açınız ile uluslararası projelere imza atabilirsiniz. Gelişirken öğrenmek ve yaratıcılığınızı ortaya koymak daha kolay olacak.

BAŞAK

Bir süredir üzerinde yalnız çalıştığınız bir projeyle ilgili gelir dışı kaynak arayışına geçebilir ya da onay alabilirsiniz. Aileden destek göreceksiniz.

TERAZİ

İkili ilişkilerde kendinizi cesurca ifade etme ile yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu yeni bağlantılar iş yaşantınızda uzun soluklu birliktelik getirebilir. 

AKREP

Maddi olarak kendinizi özgür hissetmeyi arzu ettiğiniz bugünde kariyerinizde gösterdiğiniz gelişimle ilgili fikirleriniz sayesinde huzurlu bir gün olabilir.

YAY

Duygularınızı yaratıcı projeler vasıtasıyla rahatlıkla ifade edeceğiniz hissedeceğiniz bir gün olacak. Aşırı risk almaktan kaçınmanız faydalı olur.

OĞLAK

Hayalleriniz üzerinde çalışmak için güzel bir gün. Ailenizin fiziksel desteği rahatlatıyor. Projenizi hayata geçirmek için maddi destek verebilirsiniz. 

KOVA

Ortağınız tarafından sosyal organizasyonlarda görevler için destekleniyorsunuz. İletişimin yoğun olacağı bugünde fikirlerinizi başkalarına aktarabilirsiniz. 

BALIK

Kariyerinizde farklı fikirleriniz için finansal destek bulabileceğiniz bir gün olacak. Arkadaşlarınızla birlikte proje sonucunu kutlayabilirsiniz. 

Ayasofya için tarihi karar! İbadete açıldı

Ayasofya için tarihi karar! İbadete açıldı

Öğle namazı nasıl kılınır, kaç rekattı

Öğle namazı nasıl kılınır, kaç rekattır?

Ayasofya Cami nerede, nasıl gidilir?

Ayasofya Cami nerede, nasıl gidilir?

Türkiye gündeminin öne çıkan başlıkları...

Türkiye gündeminin öne çıkan başlıkları...