• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
23 Mart 2015 Pazartesi 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (23 Mart 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 23 Mart 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 23 Mart 2015 burç yorumları...

KOÇ

İdealleriniz ve hayat felsefeniz ile ilgili sorumluluklarınızla hayalleriniz arasında bulanıklık ve hatta çatışmalar yaşayabilirsiniz.

BOĞA

Gelir dışı kaynaklar ile ilgili kendinizi baskı altında hissetmeniz hayaller ve arzularınız ile ilgili kafa karışıklığı yaşamanıza sebep olabilir.

İKİZLER

Kariyerinizle ilgili belirsizlikler kısıtlanmalara sebep olabilir. İlişkilerinizin gerektirdiği sorumlulukların bilincinde davranmalısınız.

YENGEÇ

Günlük ve işyerinizdeki sorumlulukların uluslararası işler ya da hayat vizyonunuzu kısıtladığını, adeta sizi bloke ettiğini hissedebilirsiniz.

ASLAN

Gelir dışı kaynaklarda belirsizlikler sebebiyle kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili sorumluluklar kafanızı karıştırabilir. 

BAŞAK

Ailenize karşı ve evinizdeki sorumluluklarınız sebebiyle ikili ilişkilerinizde hayal ettiklerinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz.

TERAZİ

İşyerinizde beyin fırtınaları için uygun bir gün. Konuları sonlandıramama ve karar alamama sebebiyle sözleşme ve anlaşmalarda gecikebilir.

AKREP

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde finansal sorumluluklarınızın kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Hayattan keyif almak isteyebilirsiniz. 

YAY

Eviniz, aileniz ve emlak işleri ile ilgili hayalleriniz var. Belirsizlikler sebebi ile kendinizi kısıtlanmış, sınırlandırılmış hissedebilirsiniz.

OĞLAK

Zihninizde sorumluluklar sizi kısıtlıyor olabilir. Önemli toplantılar, yazışmalar ve görüşmeler için uygun bir gün.

KOVA

Sosyal çevrenizde ya  da organizasyonlardaki görevleriniz bunları hayata geçirmenizi kısıtlayabilir, engelleyebilir ya da bloke edebilir. 

BALIK

Zihinsel yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

İletişim Başkanlığı'nın yeni binası tartışması...

İletişim Başkanlığı'nın yeni binası tartışması...

Limonu tuzlayıp başucuna koymanın faydalarına şaşır

Limonu tuzlayıp başucuna koymanın faydalarına şaşıracaksınız!

9 Temmuz tarihli TV reyting sonuçları yayında!

9 Temmuz tarihli TV reyting sonuçları yayında!

81 ildeki analiz tamamlandı: İşte virüs yoğunluğunda 

81 ildeki analiz tamamlandı: İşte virüs yoğunluğunda İstanbul'u geçen şehir