• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
20 Temmuz 2015 Pazartesi 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (20 Temmuz 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 20 Temmuz 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 20 Temmuz 2015 burç yorumları...

KOÇ

Ev almak, satmak ya da diğer emlak işleriyle ilgili şaşırtıcı bir haber alabilirsin. Aile bireyleri ile ilgili beklenmedik kararlar şoke etkisi yaratabilir. Tepkisel konuşmalardan çekinmelisin. 

BOĞA

Yakın akrabalarla ilgili kaynağı belirli olmayan haberler şaşırtabilir. İletişimde sakin kalmaya çalışmalısın. Kısa seyahatlerde beklenmedik bilgi hataları gerginlik yaratabilir. 

İKİZLER

Sosyal çevrenden şaşırtıcı haberler alabilirsin. Ancak birlikte yaptığın programlarda parasal sürprizler gerginlik yaratabilir. Arkadaşlarla ödünç para alışverişi için uygun bir gün değil. 

YENGEÇ

Bugün kendi fikirlerini ve duygularını ifade etmek istesen de çevrede yanlış anlaşılabilirsin. Kariyerle ilgili konularda ve anne ile tepkisel ve çatışmacı iletişimden kaçınmalısın. 

ASLAN

Uluslararası bir otorite figürünün beklenmedik hareketiyle düşüncelerin ve inançların karışabilir. Orijinal ve inovatif fikirlerin üzerinde çalışmak için ideal bir gün. 

BAŞAK

Gelir dışı kaynak ya da eşinle-ortağınla ortak gelirler konusunda beklenmedik gelişmeler arkadaşlarının tepkilerine yol açabilir. Maddi konularda anlaşmanın zor olacağı bir gün. 

TERAZİ

Kariyer ile ilgili duygu ve düşüncelerini aktarman beklenmedik tepkilere yol açabilir. Sıra dışı fikir ya da tepkilere karşı sakin olman ya da konuyu bırakman faydalı olacak. 

AKREP

İşyerinde ya da günlük yaşantın ile ilgili beklenmedik değişiklikler sebebiyle hukuki ya da akademik konularda tepkisel davranabilirsin. Ani bir konuşma yapmadan önce düşünmelisin. 

YAY

Sevdiğin ya da çocuklarının maddi konular ile ilgili fikirlerine beklenmedik tepkisi çatışmaya yol açabilir. Sıra dışı bir aktivite ile ilgili de korkularını ortaya çıkarmak ilişkiyi zorlayabilir. 

OĞLAK

Eşin ile ev ya da aile işleri konusunda fikir anlaşmazlığı beklenmedik çatışmalara yol açabilir. Tepkisel bir cevap vermeden önce tartışmanın soğumasını beklemek faydalı olabilir. 

KOVA

İş ile ilgili yazışma ya da seyahatlerde özellikle dikkat edilmesi gereken bir gün olacak. Gün boyu çıkabilecek sürprizler tepkisel davranışlar ve kelimelere dökülebilir. 

BALIK

Sevdiğin, çocuklar, eğlence ya da tatil ile ilgili ortaya çıkan beklenmedik bir masraf bilgisi çatışmalara yol açabilir. Tüm konuyu açıklığa kavuşturmadan faydalı olabilir. 

İletişim Başkanlığı'ndan '15 Temmuz Mehteri' paylaşımı

İletişim Başkanlığı'ndan '15 Temmuz Mehteri' paylaşımı

10 Temmuz TV reyting sonuçları yayında!

10 Temmuz TV reyting sonuçları yayında!

12 Temmuz 2020 burç yorumları!   Günlük burç yorumları par

12 Temmuz 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumları partneriniz ve aileniz hakkında ne söylüyor?

Altın fiyatları bugün ne kadar?

Altın fiyatları bugün ne kadar?