• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
20 Nisan 2015 Pazartesi 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (20 Nisan 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 20 Nisan 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 20 Nisan 2015 burç yorumları...

KOÇ

Girişimleriniz için fikirlerinizi toparlamak ve harekete geçmek için gerekli cesareti bulabilirsiniz. Yeni bilgiler öğrenmek için güzel bir gün. 

BOĞA

Hayaller, rüyalar size çok şey söylüyor. İlham gerektiren çalışmalara odaklanmak faydalı olabilir. Bilinç altı şifalandırma çalışmaları yapabilirsiniz. 

İKİZLER

Bugün ekiplerle yapacağınız fikir çalışmalarında oldukça farklı ve inovatif çözümler üretebilirsiniz. Sıra dışı fikirlerle öne çıkabileceğiniz bir gün. 

YENGEÇ

Kariyerinizde farklı fikirlerin, tekliflerin ortaya çıkabileceği bir gün sizi bekliyor. Her türlü alternatifi gözden geçirmeli ve değerlendirmelisiniz. 

ASLAN

Akademik ya da hukuki alanda farklı fikirlerle gelişme kaybedebileceğiniz sıra dışı felsefeleri benimsemiş kişilerle bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

BAŞAK

Gelir dışı kaynaklarınızda ilgili beklenmedik olumlu bir gelişme olabilir. Önemli bir aile büyüğünün desteği ya da miras açıklanması gibi. 

TERAZİ

Eşinizle birlikte fikirlerinizi karşılıklı paylaşabileceğiniz bir program yapabilirsiniz. Karşılıklı iletişimin akıcı olacağı bugünü iyi değerlendirmelisiniz. 

AKREP

Çalışma ortamınız ya da günlük rutininizle ilgili farklı bir yol izleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız beyin fırtınalardan çözümler ortaya çıkabilir. 

YAY

Zihinsel aktivitenin yüksek olacağı bugünde yeni fikirler bulmak ve mevcut sıra dışı fikirlerinizi hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. 

OĞLAK

Ailenizle ve evinizle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Yeni bir eve taşınmayı düşünüyor iseniz aklınızda olmayan bir ev bulabilirsiniz.

KOVA

Yeni bir eğitime başlamak için güzel bir gün. Fikirlerinizle öne çıkacağınız bugünde beyin fırtınaları içinde yer almak faydalı olacaktır. 

BALIK

Maddi kaynaklarınızda ilgili yeni fikirler ortaya koyabilirsiniz. Bu yeni bir iş, yeni bir ortaklık olabilir. Girişimci ruhunuzu beslemek isteyeceksiniz. 

İletişim Başkanlığı'ndan '15 Temmuz Mehteri' paylaşımı

İletişim Başkanlığı'ndan '15 Temmuz Mehteri' paylaşımı

Altın fiyatları bugün ne kadar?

Altın fiyatları bugün ne kadar?

Gelinler için altın işlemeli maske üretildi: Düğün

Gelinler için altın işlemeli maske üretildi: Düğün salonundan daha pahalı

10 Temmuz TV reyting sonuçları yayında!

10 Temmuz TV reyting sonuçları yayında!