• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
20 Mayıs 2015 Çarşamba 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (20 Mayıs 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 20 Mayıs 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 20 Mayıs 2015 burç yorumları...

KOÇ

İletişim gezegeni 11 Haziran’da sonlanacak geri hareketine başlıyor. Yazılı, sözlü iletişim anlaşma, eğitim, seminer, vb aksaklıklar ortaya çıkabilir.

BOĞA

Bugünden 11 Haziran’a kadar gelirleriniz ile ilgili alanlarda aksaklıklar, önceden gelen göz ardı edilmiş konular ortaya çıkabilir. Esnek ve sabırlı olmalısınız. 

İKİZLER

Önümüzdeki üç hafta boyunca iletişim gezegeninin geri hareketi sebebiyle kendinizi  anlaşılmamış hissedebilirsiniz. Karar vermeyi erteleyebilirsiniz. 

YENGEÇ

Geçmişe geri dönerek kendi zihninizde hesaplaşmanın faydalı olacağı bir süreç başlıyor. Bilinçaltınızda kalıplarınız ile ilgili çalışma yapabilirsiniz. 

ASLAN

Kariyerinize yoğunlaşmak isteseniz de gezegeninin geri hareketi yaşantınızı canlandırabilir. 11 Haziran’a kadar eski arkadaşlarla buluşabilirsiniz.

BAŞAK

Kariyerle ilgili kararlar almakta zorlanabileceğiniz bir dönem. İletişim ve zihin gezegeninin 11 Haziran’a kadar sürecek hareketi yanlış anlaşılma getirebilir. 

TERAZİ

Hayat ve idealler konusunda kafanız karışık. 11 Haziran’a kadar iletişim ve zihin gezegeni geri harekette olacak. Medyada yanılgılar oluşabilir. 

AKREP

Yeni başlangıç fikrine kendinizi alıştırmaya çalışırken gezegeninin geri hareketi bazı konularda aksaklıklar yaşatabilir. 11 Haziran’a kadar rölantide kalın. 

YAY

Ortağınızla anlaşmazlıkların gündemde olabileceği bir süreç başlıyor. İletişim ve zihin gezegeninin geri hareketi ilişkilerde özen göstermenizi söylüyor. 

OĞLAK

Yapmak ve gerçekleştirmek istediğiniz çok iş var. 11 Haziran’a yeni işlerde de iletişim gezegeninin geri hareketi sebebiyle aksaklık yaşanabilir. 

KOVA

Eski bir aşk, çocukların hatıraları ya da bir kenara koyduğunuz yaratıcı bir proje iletişim ve zihin gezegeninin geri hareketi ile gündeme gelebilir.  

BALIK

Aileniz ve evinizle ilgili eski konuların gündeme gelebileceği bir süreç başlıyor. 11 Haziran’a kadar evde girişeceğiniz işler bu dönemde aksayabilir.

CHP'de 'Can Akın Çağlar' krizi

CHP'de 'Can Akın Çağlar' krizi

9 Temmuz tarihli TV reyting sonuçları yayında!

9 Temmuz tarihli TV reyting sonuçları yayında!

Türkiye gündeminin öne çıkan başlıkları...

Türkiye gündeminin öne çıkan başlıkları...

Bu özelliklere sahipseniz zor kişiliksiniz!

Bu özelliklere sahipseniz zor kişiliksiniz!