• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
16 Mayıs 2015 Cumartesi 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (16 Mayıs 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 16 Mayıs 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 16 Mayıs 2015 burç yorumları...

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Kendinizi iyi ifade edebildiğiniz ve yüksek enerjili bir güne başlıyorsunuz. Hem iletişim hem de kısa seyahatler için motive hissedebilirsiniz. İdealleriniz için somut adımlar atabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Bugünü kendi başınıza gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızı düzenlemek üzere çalışarak geçirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde gizli, gizemli konular gerginlik yaratabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Arkadaşlarla bir araya gelebileceğiniz, birlikte aktivitelere katılabileceğiniz bir gün olacak. Eşinizin desteği ile somut girişimlerde bulunabilirsiniz. Gün sonuna doğru aşırı harcamalardan kaçının. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Kariyerinizde yeni girişimler için harekete geçebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. İş yerinizde bir otorite figürünün desteğiyle yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İkili ilişkilerde gerginliklere dikkat. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
İdeallerinize motive ve cesurca adım atabileceğiniz bir gün olacak. Sosyal çevrenizin desteğiyle yaratıcı somut çalışmalarınızı ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Akşam rahatlamaya bakın. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Kariyer fikirlerinizi hayata geçirmek konusunda hem finansal hem de cesaret olarak kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Aile büyüklerinden birinin finansal desteği ile somut adımlar atılabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
İkili ilişkilerde kendinizi daha atak, daha cesur ve motive hissedebilirsiniz. Eşinizle birlikte uzak bir seyahat planlayabilirsiniz. Ortaklı bir iş söz konusu ise sözleşme vb imza atılabilir. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
İşyerinizde oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Günlük işlerinizde, finansal konularda da cesur kararlar alabileceğiniz bir gün olacak. Gelirleriniz ile ilgili önemli biri ile olumlu bir görüşme yapılabilir. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Eşinizle ortak hobileriniz, çocuklar ya da hayatın tadını çıkaracağınız bir kısa tatil planı için kolları sıvayabilirsiniz. Alacağınız sorumlulukların size keyif verdiğini düşünebilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
İşyerinde iletişimin ve hareketin hızla akacağı bir gün olacak. Evinizde günlük rutin işlerinizi tamamlamak için de efor harcayabilirsiniz. Akşam eşinizle gerginliklere dikkat etmelisiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
İletişimde cesur davranabileceğiniz bir gün. Hoşlandığınız kişiye açılabilir ya da kendinizi ifade tarzı olarak yaratıcı bir yön seçebilirsiniz. Çevrenizden bir otorite figürünün desteği rahatlatabilir. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Maddi konularda ve ailenizle birlikte daha atak ve motive hareket edeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Kariyeriniz ile ilgili alacağınız maddi sorumluluklar olumlu geri dönüşler getirebilir. 
  
  
  

İYİ Partili ismin alçak paylaşımına tepkiler sürüyor...

İYİ Partili ismin alçak paylaşımına tepkiler sürüyor...

10 Temmuz güncel altın fiyatları: Bugün çeyrek ve gram altı

10 Temmuz güncel altın fiyatları: Bugün çeyrek ve gram altın ne kadar?

81 ildeki analiz tamamlandı: İşte virüs yoğunluğunda 

81 ildeki analiz tamamlandı: İşte virüs yoğunluğunda İstanbul'u geçen şehir

Öğle namazı nasıl kılınır, kaç rekattı

Öğle namazı nasıl kılınır, kaç rekattır?