• $ 6,9732
  • € 8,2424
  • 442.093
  • 1115.29
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
16 Mart 2015 Pazartesi 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (16 Mart 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 16 Mart 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 16 Mart 2015 burç yorumları...

Koç

Hayal dünyanızın geniş, ilham gerektiren konularda başarılı olacağınız bir süreç başlıyor. Önümüzdeki günlerde hayalleriniz gerçekleşebilir.

Boğa

Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenize karşı düşünceli olabileceğiniz bir süreç başlıyor. Bu dönemi yardım kuruluşlarında değerlendirebilirsiniz.

İkizler

İlham gücünüzden faydalanmalısınız. Kararsız kaldığınız konular olabilir ancak kendi fikirlerinizden fedakârlık etmemelisiniz. 


Yengeç

İdealler ve felsefi konularda düşüncelerinizin yoğunluk kazanacağı; zihninizin uluslararası konularda yoğunlaşacağı bir dönem olacak.
 
Aslan

Rüyalarınızda yaşam, ölüm vb metafizik ve ruhsal konuları irdeleyebilirsiniz. Ortak gelirler ile ilgili konularda fedakâr düşünceleri içinde olabilirsiniz.

Başak

İlişkiler ile ilgili düşünceleriniz oldukça duygusal olabilir. Önümüzdeki günlerde eşinize karşı fedakârca kararlar almak isteyebilirsiniz.

Terazi

Çalışma ortamınızda ve sağlığınızla ilgili konularda iletişimde karışıklıklar söz konusu olabilir. Yeni fikir çalışmalarında bulunabilirsiniz.

Akrep

Yaratıcı projelerde ilham gücünüzü ve zekânızı kullanabileceğiniz gibi çocuklarınız için fedakârlık yapmanız gereken bir dönem olabilir. 

Yay

Emlak işleri ile ilgili kafanızın karışı olacağı bir süreç geçirebilirsiniz. Ailenize karşı düşüncelerinizde fedakârlık ön planda olacak.

Oğlak

Bir kalem bir de kağıt; duygularınızı dile getirmek için bundan daha güzel bir dönem olamaz. Ruhsal konularda çalışmak için güzel bir gün.

Kova

Önümüzdeki günlerde finansal konularda kafanız karışık olabilir. Düşünceleriniz kendi güven alanınızın önüne geçmesine izin vermeyin.

Balık

Düşüncelerinizi yansıtabileceğiniz, kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir süreç başlıyor. Kendi düşünceleriniz  başkalarına ilham olabilir.

TEBER-82 Güdüm Kitleri'nin teslimatları devam ediyor

TEBER-82 Güdüm Kitleri'nin teslimatları devam ediyor

Türk ambalaj firmasından Koronavirüsü yok eden formül

Türk ambalaj firmasından Koronavirüsü yok eden formül

Van kahvaltısına coğrafi işaret tescili

Van kahvaltısına coğrafi işaret tescili

3 Ağustos 2020 reyting sonuçları açıklandı!

3 Ağustos 2020 reyting sonuçları açıklandı!