• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
14 Mayıs 2015 Perşembe 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (14 Mayıs 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 14 Mayıs 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 14 Mayıs 2015 burç yorumları...

KOÇ

Bugünden 25 Haziran’a kadar hayatınızda iletişim, kısa seyahatler ve yakın akrabalar ön planda olacak. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. 

BOĞA

Hayatınızda enerji aradığınız ama harekete geçmekte zorlandığınız bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Güven arzusu motivasyonunuz yüksek olucuk.

İKİZLER

Harekete geçin sevgili İkizler. Bugünden 25 Haziran’a kadar olan dönemde kendi gelişiminiz ve ikili ilişkilerde daha motive olabilirsiniz.

YENGEÇ

Sosyal yaşantının hızla aktığı ve beklentilerinize motive olduğunuz bir dönemin ardından kendi projelerinize yönelme vakti.

ASLAN

Kariyerinizde organizasyonlar ile hayatınızda hareketli bir dönem başlamıştı. 25 Haziran’a kadar ise sosyal çevreniz ile birlikte canlanıyorsunuz.

BAŞAK

Kariyerinizde yeni bir sayfa açıyorsunuz! Haziran 25’e kadar bilginizi, iletişim becerilerinizi cesurca ortaya koymak için fırsat yakalayabilirsiniz. 

TERAZİ

Ortak gelirler ile ilgili bir türlü harekete geçemediğiniz bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Uzak seyahatler ya da medya görünümlerine motive olabilirsiniz. 

AKREP

İlişkilerde pasif agresif tutumları bir kenara bırakıp ortak gelir dışı kaynaklara yöneleceğiniz bir dönem.25 Haziran’a kadar yeni yatırımlara girişebilirsiniz. 

YAY

25 Haziran’a kadar yakın ikili ilişkilerinizde yeni adımlar atmak için motive olabilirsiniz. Geçtiğimiz dönemde günlük çalışmalar ön plandaydı. 

OĞLAK

Oğlaklar günlük rutininizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Cesur olacağınız 25 Haziran’a kadar olan dönemde telefonlardan kafanızı kaldıramayabilirsiniz. 

KOVA

Hayatın tadını çıkarma, hobiler, çocuklarla vakit geçirmek... İşte 25 Haziran’a kadar sizi motive edebilecek konular. Aşırı maddi riskler almaktan kaçının.

BALIK

Aile içi iletişim hareketleniyor. Eviniz ile ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri hayata geçirmek için ailenizle bir araya gelerek yeni kararlar alabilirsiniz. 

Köylüler talep etti, Jandarma yenisiyle değiştirdi

Köylüler talep etti, Jandarma yenisiyle değiştirdi

81 ildeki analiz tamamlandı: İşte virüs yoğunluğunda 

81 ildeki analiz tamamlandı: İşte virüs yoğunluğunda İstanbul'u geçen şehir

Öğle namazı nasıl kılınır, kaç rekattı

Öğle namazı nasıl kılınır, kaç rekattır?

Bu özelliklere sahipseniz zor kişiliksiniz!

Bu özelliklere sahipseniz zor kişiliksiniz!