• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
14 Mart 2015 Cumartesi 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (14 Mart 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 14 Mart 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 14 Mart 2015 burç yorumları...

KOÇ

Altıncı hissinizin kuvvetli olacağı bugünde hayatınızda sürprizlere yer açmalısınız. Enerjinizi yaratıcı ve orijinal çalışmalar için kullanmalısınız.

BOĞA

İkili ilişkilerde yoğun duygular ve sezgiler içinde olacağınız bugünde beklenmedik sırların ortaya çıkması söz konusu olabilir. 

İKİZLER

Çalışma ortamınızda krizler ile mücadele gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Arkadaşlarınız ile beklenmedik gerginlik yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

İlham gücünüzün yüksek olacağı bugünde kariyeriniz ile ilgili beklenmedik sürprizlere açık olun. Tepkisel davranışlardan kaçının. 

ASLAN

Evle ilgili yoğun duygular içinde olacağınız bugünde farklı ve sıra dışı felsefeler ile harekete geçebilirsiniz. Beklenmedik seyahatlere çıkabilirsiniz.

BAŞAK

En derin duygularınızı ifade edebileceğiniz bugünde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili beklenmedik gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. 

TERAZİ

Finansal ve sahip olduğunuz değerlerde sezgilerinizin kuvvetli ve yoğun olacağı bir gün. İkili ilişkilerde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. 

AKREP

Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gün. Çalışma ortamınız ya da günlük rutininiz ile ilgili beklenmedik değişiklikler sizi şaşırtabilir.

YAY

Yaratıcılık potansiyelinizin sınırlarını zorlayabileceğiniz bugünde enerjinizi sportif aktivitelerle atmalısınız. Sürprizler yaşanabilir. 

OĞLAK

Arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir gün olacak. Aileniz ile ilgili beklenmedik değişiklikler yaşayabilirsiniz.

KOVA

Çıkacağınız seyahatlerde beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İletişimde kendinizi savunmak konusunda kontrollü davranın.

BALIK

Beklenmedik değişiklikler değerlerinizi ve güven duyduğunuz konuları derinden sarstığını hissetseniz de tepkilerinizi kontrol edin.

Ayasofya'nın ibadete açılması Moritanya'da kurban kesilerek kutlandı

Ayasofya'nın ibadete açılması Moritanya'da kurban kesilerek kutlandı

12 Temmuz 2020 burç yorumları!   Günlük burç yorumları par

12 Temmuz 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumları partneriniz ve aileniz hakkında ne söylüyor?

Gelinler için altın işlemeli maske üretildi: Düğün

Gelinler için altın işlemeli maske üretildi: Düğün salonundan daha pahalı

Altın fiyatları bugün ne kadar?

Altın fiyatları bugün ne kadar?