• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
13 Mayıs 2015 Çarşamba 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (13 Mayıs 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 13 Mayıs 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 13 Mayıs 2015 burç yorumları...

KOÇ

Bugün yeni bilgiler edinme, paylaşma ve sosyal organizasyonlarda yer alma arzusunda olabilirsiniz. İdeallerinize doğru hareket edebildiğiniz bir gün.

BOĞA

Kariyeriniz ile ilgili konularda özgün fikirlerinizi ortaya koyarak özgür olmak arzusunda olabilirsiniz. Büyüklerinizin ortak gelirlerden desteği güven verebilir. 

İKİZLER

İdealleriniz doğrultusunda hareket etmek için sosyal medyayı tercih edebilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz ve keyifli bir gün olacak. 

YENGEÇ

Gelir dışı kaynaklarınızı kullanarak yapmayı düşündüğünüz bir yatırım için işinizde güçlü birinden destek alabilirsiniz. Keyifli bir gün sizi bekliyor. 

ASLAN

Eşinizle yeni bilgiler edineceğiniz ya da yeni bağlantılar kurabileceğiniz sosyal organizasyonlara katılmaktan keyif alacağınız bir gün olacak.

BAŞAK

Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi ve günlük rutininizde yapmak istediğiniz özgün değişiklikler için büyüklerinizden alacağınız destek keyifli olmanızı sağlayacak.

TERAZİ

Hayatın keyfini farklı çıkarmayı arzu edeceğiniz bugünde farklı kültürler ile ilgilenmek keyif verebilir. Ayrıca önemli sözleşmeler için destek alabilirsiniz. 

AKREP

Aile içinde özgürlüğünüzü ilan ederek farklı biri olduğunuzu; özellikle ortak maddi konularda onlara öncülük ettiğinizi göstermek isteyebilirsiniz.

YAY

Eşinizle birlikte çıkacağınız seyahatte karşılıklı iletişimin tadını çıkarabilirsiniz. Önemli kişilerden sözleşme vb hakkında destek almanız söz konusu olabilir. 

OĞLAK

İşiniz ile ilgili yeni fikirler maddi açıdan kendinizi daha özgür hissettirebilir. Kendinizden yaşça büyük bir uzak akrabanın desteği sizi keyiflendirebilir. 

KOVA

Bugünü entelektüel gelişiminize ayırmak isteyebilirsiniz. Bir hobi kursuna katılabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki gelişmeler sizi hiç olmadığınız kadar mutlu edecek.

BALIK

Evde kitap okumak ya da ailenizle birlikte farklı konuları ele alacağınız sohbetler yapmak keyif verebilir. Bir otorite figürünün desteği yaratıcılığınızı arttıracak.

Başkan Erdoğan imzaladı... Ayasofya Camii ibadete açıldı!

Başkan Erdoğan imzaladı... Ayasofya Camii ibadete açıldı!

10 Temmuz güncel altın fiyatları: Bugün çeyrek ve gram altı

10 Temmuz güncel altın fiyatları: Bugün çeyrek ve gram altın ne kadar?

Ayasofya Cami nerede, nasıl gidilir?

Ayasofya Cami nerede, nasıl gidilir?

Bu özelliklere sahipseniz zor kişiliksiniz!

Bu özelliklere sahipseniz zor kişiliksiniz!