• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
13 Mart 2015 Cuma 01:30 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (13 Mart 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 13 Mart 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 13 Mart 2015 burç yorumları...

KOÇ

Zorlayıcı bir haftanın içinde kendinizi enerjik ve şanslı hissedeceğiniz bir gün olabilir. Sportif aktiviteler ve yaratıcı projelere katılabilirsiniz. 

BOĞA

Kendinizi tanımak ve zihninizde yarattığınız yaratıcı projeleri hayata geçirmek için kendinizi motive hissedebilirsiniz. Bugün şanslı olacaksınız.

İKİZLER

Kendinizi ve başkalarını geliştirebileceğiniz bir liderlik pozisyonu için ortaya atılmanız söz konusu olabilir. İletişim yeteneğiniz güçlenebilir.

YENGEÇ

Kariyeriniz ile ilgili girişimlerde bulunmak için cesaretle attığınız adımların getirisi yüksek olabilir. Maaş zammı istemek için iyi bir fırsat olabilir.

ASLAN

Akademik, felsefi ya da ilahi konularda kendinizi geliştirmek; farklı kültürlerden ilham almak ve seyahat planlamak için harika bir gün.

BAŞAK

Bir girişiminizi geliştirmek için beklediğiniz gelir dışı kaynağı bulabilirsiniz. Ayrıca ruhsal ve metafizik konular ile ilgili çalışmalar yapılabilir. 

TERAZİ

İkili ilişkilere karşı cesur yaklaşımınız sosyal çevrenizi genişletmenize olanak sağlayabilir. Katılacağınız l organizasyonlarda yeni dostlarla tanışabilirsiniz.

AKREP

Günlük rutininiz ile ilgili yapacağınız cesur değişiklikler, kariyerinizde ilerleme kaydetmenizi sağlayacak. Bu fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz.

YAY

Yaratıcılığınızı olumlu yönde kullanarak ideallerinizi realize edebilirsiniz. Büyük düşünerek, risk alabileceğiniz bir gün olacak.

OĞLAK

Ailenizle ortak gelirleriniz ya da gelir dışı kaynaklarınızda gelişmeler ile ev ve emlak işlerinizde daha cesur davranarak risk alabilirsiniz.

KOVA

Kariyeriniz ile ilgili konularda sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün. İlişkilerde şansınızı ortaklıklar için sözleşmeleri ele almak adına kullanın.

BALIK

Sağlığınızla ilgili değer verdiğiniz konuları geliştirmek adına harekete geçebilirsiniz. İşyerinizde bir liderlik pozisyonunu oluşabilir.

İletişim Başkanlığı'ndan '15 Temmuz Mehteri' paylaşımı

İletişim Başkanlığı'ndan '15 Temmuz Mehteri' paylaşımı

Altın fiyatları bugün ne kadar?

Altın fiyatları bugün ne kadar?

Görüntüler İstanbul'dan: Ne maske ne sosyal mesafe tedbirlerine uyuldu

Görüntüler İstanbul'dan: Ne maske ne sosyal mesafe tedbirlerine uyuldu

Gerçek dondurmanın sadece yüzde 60'ı su! Sahte dondurma nasıl anl

Gerçek dondurmanın sadece yüzde 60'ı su! Sahte dondurma nasıl anlaşılır?