• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
13 Eylül 2015 Pazar 01:26 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (13 Eylül 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 13 Eylül 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 13 Eylül 2015 burç yorumları...

Koç

İşinizle ilgili detaycı ve mükemelliyetçi bakış açısıyla hareket etmek istediğiniz bir gün olacak. Sabah saatlerinde hayal kırıklıkları olabilir. Otorite figürleri egonuzu yaralayıcı şekilde davranabilir. 

Boğa

Yaratıcılığınızı yüksek olacağı bugünde Arkadaşlarınızla ilgili hayal kırıklıkları yaşanabilir. Kendinizi ortaya koyma ve ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Akşam saatleri keyifli ve eğlenceli olacak. 

İkizler

Aileniz ve evinizle ilgili değişikliklere vakit ayırmanız gerekebilir ancak işinizi ilgilendiren konulara da vakit ayırmanız gerekiyor. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilir ve hayal kırıklığı olabilir. 

Yengeç

Bildiklerinizi mükemmel bir şekilde ortaya koymak istiyorsunuz. Ancak zihinsel olarak değil de ruhsal olarak anlamaya ve anlatmaya daha meyilli olabilirsiniz. Farklı felsefeler çekebilir.  

Aslan

Maddi konularda aşırı mükemmeliyetçi ve titiz olma arzunuz sebebi ile hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Aşırı harcama ve hayalperest tavırlardan uzak durmanız faydalı olacaktır. 

Başak

İkili ilişkilerde yanlış anlaşılma ve anlaşamama sabah saatlerinde zorlayıcı olabilir. Abartılı duygusal çıkışlara karşı temkinli olmalısınız. Yaralayıcı olmaktan çekinmelisiniz. 

Terazi

Sağlığınız ile ilgili konularda yanlış ya da belirsiz bilgiler sebebi ile endişeli bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bilginin net olmasını beklemelisiniz. Akşam saatleri keyifli geçecek.  

Akrep

Sosyal çevrenizden erkek otorite figürlerine karşı zorluklar yaşamanız söz konusu olabilir. Yardım işleri ya da yaratıcı projelere vakit ayırmanız kendinizi tatmin etmek için faydalı olacaktır.  

Yay

Kariyerinizle ilgili güçlü pozisyonda erkek kişilere karşı kendinizi kanıtlamakta zorlandığınız bir gün olabilir. Ailevi abartılı duygusal çıkışlardan ve hayal kırıklıklarından uzak durmalısınız.  

Oğlak

Bugün seyahat, okul bilgileri, sözleşme vb yazılı evraklar ile ilgili belirsizlikler kafa karıştırıcı olabilir. Hukuki konularda erkek otorite figürleri ile zıtlaşmaktan kaçınmanız faydalı olacaktır. 

Kova

Gelir dışı kaynaklarınız ve ailenizle ortak gelirleriniz sebebi ile sizden büyük akrabalarla gerginlik ya da yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Belirsizliklerin kırgınlık yaratmasına izin vermeyin. 

Balık

İkili ilişkilerde abartılı çıkışlar sebebi ile karşılıklı kırgınlıkların yaşanabileceği bir sabah olacak. İlişkinizde tutarlı ve net durma isteğiniz daha önceki yaralarınız sebebi ile zorlayıcı olabilir. 

Başkan Erdoğan imzaladı... Ayasofya Camii ibadete açıldı!

Başkan Erdoğan imzaladı... Ayasofya Camii ibadete açıldı!

Bu özelliklere sahipseniz zor kişiliksiniz!

Bu özelliklere sahipseniz zor kişiliksiniz!

Türkiye gündeminin öne çıkan başlıkları...

Türkiye gündeminin öne çıkan başlıkları...

Başkan Erdoğan'ın Ayasofya imzası dünya basınında

Başkan Erdoğan'ın Ayasofya imzası dünya basınında