• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
12 Nisan 2015 Pazar 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (12 Nisan 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 12 Nisan 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 12 Nisan 2015 burç yorumları...

KOÇ

Kariyer konusunda zihninizin farklı ve inovatif çözümlere ulaşabileceği bir gün. Otorite figürlerine tepkisel cevaplardan çekinmelisiniz. 

BOĞA

İdeallerinizi hayata geçirebilmek için bir fikir ya da yaratıcı proje üzerinde çalışabilirsiniz. Hukuki konularda agresif olmaktan çekinin. 

İKİZLER

Ekiplerle yapılan çalışmalarda özgün fikirlerinizle başarılı olabilirsiniz. Gelir dışı kaynak kullanımı için agresif davranmamakta fayda var.

YENGEÇ

Kariyeriniz ile ilgili sıra dışı bir fikir ile önemli bir risk alabilirsiniz. Bu size ortaklıklarınızda güç kazandırabilir. Maddi konularda şanslısınız.

ASLAN

Hayatınızda ilerleme kaydetmek istediğiniz konuları yeniden ele almak için şans sizden yana olacak. Size ilham veren bir yenilik gündeme gelebilir. 

BAŞAK

Gelir dışı kaynaklarınızı kullanarak hayatınızda sıra dışı bir risk alabilirsiniz. Agresif ve aceleci olmak durumu zorlaştırabilir.

TERAZİ

Sosyal çevreniz vasıtasıyla farklı bir tanışma yaşayabilirsiniz. Yaşantınızın hareketleneceği bu dönemde ailenizle çatışmaktan kaçınmalısınız. 

AKREP

Günlük rutininizde stabilite sizin için önemli ama sıra dışı bir fikirle etrafınızdakileri şaşırtacak bir adım atabilirsiniz. Kariyerde şansınız açılıyor. 

YAY

İnovatif fikirler para kazandırabilir; yeni bir aşk kapıyı çalabilir. Akademik alanda gelişiminiz için ilerleyebileceğiniz bir dönem başlıyor. 

OĞLAK

Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili şans yine sizden yana. Evinizde değişiklikler için beklenmedik haberler alabileceğiniz bir gün. 

KOVA

Bugünde fikir çalışmalarında bulunmak ya da sıra dışı eğitimlere katılmak faydalı olabilir. Kardeşlerinizle ilgili gizli bir bilgiye ulaşabilirsiniz. 

BALIK

Gelirleriniz ile ilgili sıra dışı fikirlerinizle yeni bir kazanç elde edebilirsiniz. Sosyal çevreden bir otorite figürüyle çatışmaktan kaçınmalısınız. 

Köylüler talep etti, Jandarma yenisiyle değiştirdi

Köylüler talep etti, Jandarma yenisiyle değiştirdi

Ayasofya Cami nerede, nasıl gidilir?

Ayasofya Cami nerede, nasıl gidilir?

Başkan Erdoğan'ın Ayasofya imzası dünya basınında

Başkan Erdoğan'ın Ayasofya imzası dünya basınında

40 derece sıcaklıkta hazırlanıyor! Türkiye ve dünyadan yo&

40 derece sıcaklıkta hazırlanıyor! Türkiye ve dünyadan yoğun talep var