• $ 6,8619
  • € 7,758
  • 392.081
  • 117767
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
12 Mayıs 2015 Salı 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (12 Mayıs 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 12 Mayıs 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 12 Mayıs 2015 burç yorumları...

KOÇ

Güne başlarken kariyerinizle ilgili maddi konular ön planda olabilir. Finansal anlamda kendinizi güvende ve huzurlu hissetmek istediğiniz bir gün.

BOĞA

İdeallerinize giden yolda desteklendiğinizi hissederek güne başlayabilirsiniz. Duygusal anlamda daha rahat hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

İKİZLER

Ortak gelirler açısından kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. Zihninizdeki planları somutlaştırmak üzere kendi başınıza çalışmalar yapabilirsiniz. 

YENGEÇ

İlişkilerde huzur ile güne başlangıç yapabilirsiniz. Çevreniz ile keyif yapmayı arzu ettiğiniz bir gün. Arkadaşlarla daha çok görüşeceğiniz bir ay başlıyor. 

ASLAN

Kariyerinizin ön planda olacağı bir ay başlıyor. Somut, hedef odaklı, kararlı ve azimli hissedebilirsiniz. Önemli olan kendinizi güvende hissetmeniz. 

BAŞAK

Yaratıcılığınızın desteklendiği bir güne başlangıç yapıyorsunuz. Önümüzdeki bir ay boyunca idealleriniz uzak seyahatler ve çalışmalar ön planda olabilir. 

TERAZİ

Güne başlarken aile büyüklerinden birinin ortak gelirler ile ilgili desteği huzurlu hissetmenizi sağlayacak. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili somut adımlar atabilirsiniz.

AKREP

Önümüzdeki bir ay ikili ilişkilerde keyif, tutarlılık ve güven arzusu ön plana çıkıyor. Eş ve ortağınız ile geleceğe yönelik somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. 

YAY

Güne maddi konularda rahat adım atabilme desteği ile başlıyorsunuz. Sağlığınızı ele alacağınız bir gün. Çalışma ortamınızda istikrar arayışı içindesiniz. 

OĞLAK

Hayatın tadını çıkarmak hedefiniz olabilir. Aile ve eviniz ile ilgili süreçlerden geçtiğiniz bir ayın ardından hobiler, çocuklar, aşk ile ilgili süreklilik arzusundasınız. 

KOVA

Kısa seyahatler ve toplantılar ile geçen bir ayın ardından dinlenmek isteyebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca aşk, mutluluk, huzur sizden yana olacak.

BALIK

Düşüncelerinizi, bilgilerinizi somutlaştırma dönemi başlıyor. Bugüne kadar edindiğiniz bilgileri başkalarına aktarmak ve somutlaştırmak isteyebilirsiniz. 

Kendi başına dil öğrenmeyi nasıl başardı?

Kendi başına dil öğrenmeyi nasıl başardı?

Yatağan'daki Antik kentte 1720 yıllık fiyat listesi

Yatağan'daki Antik kentte 1720 yıllık fiyat listesi

İnternetten gelinlik veya nikâh elbisesi almanın püf noktaları

İnternetten gelinlik veya nikâh elbisesi almanın püf noktaları

Komşudan yeni korona tedbiri! İşte sokaklara yansıyan kareler...

Komşudan yeni korona tedbiri! İşte sokaklara yansıyan kareler...