• $7,6604
  • €8,9115
  • 458.493
  • 1124.17
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
11 Mart 2015 Çarşamba 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (11 Mart 2015)

Günlük burç yorumları (11 Mart 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 11 Mart 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 11 Mart 2015 burç yorumları...

KOÇ

Öğleye doğru eşinizle hayatın tadını çıkardığınızı hissedebilirsiniz. Tüm ilişkilerde gerginliklere karşı akşam saatlerinde dikkatli olmalı. 

BOĞA

Sağlığınız ile ilgili  denge arzusu ile sabah saatleri gergin geçse de öğleye doğru ailenizle birlikte keyif yapabilirsiniz. Akşam saatlerine dikkat.

İKİZLER

Sanat ve yaratıcılık ile hayattan keyif alma arzusuyla başladığınız güne arkadaşlarınızla spontane kısa seyahatler ile devam edebilirsiniz. 

YENGEÇ

Aile içi ilişkilerin önem taşıyacağı güne başlarken ve bitirirken gerginliklerden uzak durmalısınız.Sanatsal bir obje alışverişine çıkabilirsiniz.  

ASLAN

Güne başlarken estetik ve sanatsal konular ön plana çıkarken, kardeşlerinizle birlikte keyifli bir program yapabilirsiniz.

BAŞAK

Finansal konularda denge ve huzur arayışı içinde olacağınız bugünde gelir dışı kaynaklar ile ilgili gerginlikle başlayabilirsiniz.

TERAZİ

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde eşinizle spor aktiviteleri ile geçirmeniz faydalı olabilir. Arkadaşlarla keyifli bir öğleye geçiş yapabilirsiniz. 

AKREP

İlişkilerde huzur arayışında olacağınız bugünde sabah saatlerinde günlük işler ve koşuşturmacalar içinde olabilirsiniz. Güzel bir haber alabilirsiniz.

YAY

Arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle ilişkilerinizde denge ve uyumun nem taşıyacağı bir gün olacak. Bugün doğru fırsatı yakalayabilirsiniz. 

OĞLAK

Kariyer ilişkilerinizde denge ve harmoniyi yakalamayı arzu edebilirsiniz. Evinizde işlerinizi toparlamak için koşacağınız bir sabah olabilir.

KOVA

Sosyal medya ya da uluslararası ilişkilerde uyumun önemli olacağı bugünde ikili ilişkilerde şansınızı çevrenizi genişletmek için kullanabilirsiniz. 

BALIK

Mistik ve ruhsal konulara yakınlık; ortak gelirler konusunda ilişkilerde denge ve uyum ile işyerinizde genişleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

<p></p><p><span >Erzincan'da bir kafeteryanın ikinci katının penceresinden atılan paraları çevreden

Kafeden sokağa binlerce lira saçıldı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Erzincan'da kamyonet şarampole devrildi: 7 yaralı

İlk kez göreceğiniz garip kaş tasarımları