• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
10 Nisan 2015 Cuma 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (10 Nisan 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 10 Nisan 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 10 Nisan 2015 burç yorumları...

KOÇ

Yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirebilmek için gerekli cesareti bulabileceğiniz bir gün olacak. Gelişimiz için farklı fikirlere kulak vermeniz faydalı olabilir.

BOĞA

Aileniz ve emlak işleri ile ilgili girişimci fikirleriniz konusunda şanslı olacağınız bir gün olacak. Yeni bir satın alma planı yapabilir ya da teklif alabilirsiniz. 

İKİZLER

Yeni kişilerle tanışabileceğiniz ve dostluklar kurabileceğiniz bir gün olabilir. İletişimde şanslı olacağınız bugünde sözlü anlaşmalar yapabilirsiniz.

YENGEÇ

Kariyeriniz ile ilgili girişimci ve inovatif fikirlerinizi paraya dönüştürmenin tam zamanı. Bugün sunum yaparak zam istemeniz faydalı olabilir. 

ASLAN

İdealleriniz doğrultusunda fikirlerinizi gerçekleştirebilmek için güzel bir gün olacak. Felsefi alanlarda gelişiminiz için harekete geçebilirsiniz.

BAŞAK

Gelir dışı kaynaklarınızla ileriye yönelik girişimci planlarınızı hayata geçirmek için üzerinde çalışabilirsiniz. Maddi açıdan şanslı bir gün.

TERAZİ

Sosyal organizasyonlarda benzer felsefeyi benimseyen kişilerle tanışabileceksiniz.Elektrik almanız durumunda karşı tarafa yakınlaşma olabilir.

AKREP

Kariyeriniz ile ilgili gelişme konusunda şanslı döneminiz devam ediyor. İşyerinizde yapacağınız bir sunum olumlu
sonuçlar getirebilir.

YAY

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde idealleriniz doğrultusunda yeni bir adım atabilirsiniz. Size ilham verecek yabancı bir ülkeye seyahat edebilirsiniz.

OĞLAK

Gelir dışı kaynaklar ile ilgili şanslı bir gün sizi bekliyor. Ailenizden biriyle girişimci bir fikrinizi yatırımcılar ile paylaşabilir ve onaya sunabilirsiniz. 

KOVA

Yeni bir ortaklık ya da iş birliği için kolları sıvayabilir; işinizi genişletebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz kişiye cesurca düşüncelerinizi açılmanız da olası. 

BALIK

İşyerinizde gelişmeler sizi finansal açıdan olumlu etkileyebilir.Kendinizi geliştirme potansiyelinizi ortaya koymanız durumunda zam alabilirsiniz.

Başkan Erdoğan imzaladı... Ayasofya Camii ibadete açıldı!

Başkan Erdoğan imzaladı... Ayasofya Camii ibadete açıldı!

9 Temmuz tarihli TV reyting sonuçları yayında!

9 Temmuz tarihli TV reyting sonuçları yayında!

Limonu tuzlayıp başucuna koymanın faydalarına şaşır

Limonu tuzlayıp başucuna koymanın faydalarına şaşıracaksınız!

40 derece sıcaklıkta hazırlanıyor! Türkiye ve dünyadan yo&

40 derece sıcaklıkta hazırlanıyor! Türkiye ve dünyadan yoğun talep var