• $ 6,8619
  • € 7,758
  • 392.081
  • 117767
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
10 Ağustos 2015 Pazartesi 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (10 Ağustos 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 10 Ağustos 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 10 Ağustos 2015 burç yorumları...

Koç

İlişkiler konusunda dikkatli olmanız gereken olaylar olabilir. Fevri ve tepkisel yaklaşım göstermemelisiniz. Kısa bir seyahatte aşkı yakalayabilirsiniz. 

Boğa

İşyerinizde çıkan gizli konular ilişkilerinizi dengede tutma çabanızı zorlaştırabilir. Otorite figürlerine ılımlı yaklaşabilirsiniz. İletişim konusunda şanslısınız.

İkizler

Sevdikleriniz ve çocuklarınızla hayatın tadını çıkarma istiyorsunuz. Çevrenizde ortaya çıkan sürpriz olaylar, maddi konularda ortamı gerginleştirebilir. 

Yengeç

İlişkilerinizde duygularınızın baskılandığın hissedebilirsiniz. İşinizle ilgili beklenmedik olaylar olabilir. Ara buluculuk yapabilirsiniz. 

Aslan

İlişkilerinizde diplomatik olmayı tercih ediyorsunuz. Ancak sıra dışı fikirleriniz ve düşünce tarzınız ile tepki toplayabilirsiniz. 

Başak

Kendinize estetik ve sanatla ilgili ürünler almak isteyebilirsiniz. Sözel yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde empati kurmaı deneyebilirsiniz.

Terazi

Sezgileriniz oldukça kuvvetli ancak eşiniz ya da ortağınızın sıra dışı davranışları sizi rahatsız edebilir. Ailenize durumu rahatlıkla aktarabiliyorsunuz.

Akrep

İşyerinizdeki beklenmedik durumlar sebebiyle huzursuzluk hissedebilirsiniz. Duygularınızı ve düşüncelerinizi yazarak aktarmak faydalı olabilir. 

Yay

Sıra dışı fikir ve uğraşlarınız sebebiyle arkadaşlarınızla tartışmalı ortamlar olabilir. Maddi konularda görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Oğlak

Beklenmedik gelişmeler sonucu işyerinizde ilişkilerinizi dengede tutmakta zorlanabilirsiniz. Eşinizin ve ortağınızın desteğini hissediyorsunuz. 

Kova

Uluslararası, hukuki ya da  eğitimsel konularda ara bulucu olarak görev yapabilirsiniz. Yaratıcılığınız oldukça yüksek. Kendinizi gergin hissedebilirsiniz. 

Balık

Sezgileriniz kuvvetli. Maddi konularda şoke edici olaylar karşısında gerginlikler olabilir. Riskler konusunda şanslı olma durumunuzu aşırı zorlamamalısınız.

Kendi başına dil öğrenmeyi nasıl başardı?

Kendi başına dil öğrenmeyi nasıl başardı?

Yatağan'daki Antik kentte 1720 yıllık fiyat listesi

Yatağan'daki Antik kentte 1720 yıllık fiyat listesi

İnternetten gelinlik veya nikâh elbisesi almanın püf noktaları

İnternetten gelinlik veya nikâh elbisesi almanın püf noktaları

Komşudan yeni korona tedbiri! İşte sokaklara yansıyan kareler...

Komşudan yeni korona tedbiri! İşte sokaklara yansıyan kareler...