• $ 7,2486
  • € 8,5382
  • 453.532
  • 1106.59
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
09 Mayıs 2015 Cumartesi 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (09 Mayıs 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 09 Mayıs 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 09 Mayıs 2015 burç yorumları...

KOÇ

Önümüzdeki bir ay evinizi güzelleştirmek ve aileniz için konforlu bir alan yaratmak isteyebilirsiniz. Evinizde davetler vermek  için uygun dönem.

BOĞA

Yakınlarınızla deniz kıyısına kısa seyahatler önümüzdeki bir ay gündemin ilk sıralarında yer alabilir. İletişimde daha şefkatli ve sevecen olabilirsiniz. 

İKİZLER

Önümüzdeki hafta eviniz ve sevdikleriniz için alış veriş size son derece keyif verebilir. Lüks için paranız dikkatli harcarken öncülüğü elden bırakmayın.

YENGEÇ

İlişkilerde aşk, şefkat, denge ve sevgi ile yaklaşırken karizmanız ve çekiciliğiniz yüksek olacak. Dış görünüşünüzde değişiklik yapabilirsiniz. 

ASLAN

İlham gücünüzün artacağı kendi başınıza çalışabileceğiniz bir dönem. Önümüzdeki bir ay romantik rüyalar aklınızı başınızdan alabilir. 

BAŞAK

Aile gibi gördüğünüz arkadaşlarınızın vasıtasıyla yeni bağlantılar kurma fırsatı yakalayacağınız bir ay başlıyor. Kim bilir aradığınız aşkı bile bulabilirsiniz. 

TERAZİ

Önümüzdeki bir ay süresince kariyerinizi etkileyebilecek kişilerle tanışabilir yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak takdir alabilirsiniz. 

AKREP

Sevdiğinizle birlikte romantik bir seyahat yapmak için harika bir dönem. Önümüzdeki bir ay süresince farklı felsefe ve kültürler aşkınızı kuvvetlendirebilir. 

YAY

Ortaklıklar ile ilgili sağlam adım dönemi başlıyor. Aile bireylerinden biriyle girişeceğiniz finansal bir yatırım bu ay gündemin ön sıralarında yer alabilir. 

OĞLAK

Bir ay süresine hayatınızda aşkı hissedebilirsiniz. Hayatınızı birleştirmeyi arzu edeceğiniz yeni biriyle tanışabilir ya da eşinizle aşkınızı tazeleyebilirsiniz. 

KOVA

Önümüzdeki bir ay boyunca çalışma ortamınızı  keyifli hale getirmek için çalışabilirsiniz. İş sebebiyle yeni bağlantılar kurma fırsatları da söz konusu olabilir. 

BALIK

Aşk, aşk, aşk! Hayatın keyiflerini damarlarınızda hissedeceğiniz bir dört hafta başlıyor. Sevdiğinizle romantik, çocuklarla keyifli, günler sizi bekliyor. 

Mehmetçiğin dikkati yavru karacanın hayatını kurtardı

Mehmetçiğin dikkati yavru karacanın hayatını kurtardı

WhatsApp'ta sohbet geçmişi kopyalanabilecek! Kullanıcıları sevind

WhatsApp'ta sohbet geçmişi kopyalanabilecek! Kullanıcıları sevindiren özellik

Erken göçe başlayan binlerce leylek mola verdikleri Uşak'ta gör&#

Erken göçe başlayan binlerce leylek mola verdikleri Uşak'ta görüntülendi

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu?

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu?