• $7,6604
  • €8,9115
  • 458.493
  • 1124.17
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
08 Ağustos 2015 Cumartesi 00:10 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (08 Ağustos 2015)

Günlük burç yorumları (08 Ağustos 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 08 Ağustos 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 08 Ağustos 2015 burç yorumları...

Koç

28 Ağustos’a kadar Merkür hayatınızın çalışma, günlük rutinler, sağlık alanında olacak. Bu alanlarda iletişim ve bilgi akışı yoğun olabilir.

Boğa

Önümüzdeki üç hafta boyunca Merkür yaratıcı projelerinize detaycı ve mükemmeliyetçi 
bir şekilde eğilmenize fırsat tanıyabilir. 

İkizler

Evinizde istediğiniz değişiklikleri araştırmak; alım satım vb ile ilgili bilgileri detaylandırmak için önümüzdeki 3 haftayı iyi değerlendirmelisiniz.

Yengeç

28 Ağustos’a kadar yeni sözleşme, anlaşma vb sebebi detaylı projelere yoğunlaşabilirsiniz. Bilgi ve detayları netleştirmek için seyahat gerekebilir.

Aslan

Maddi konularda alternatiflerinizi iyi değerlendirebileceğiniz, analiz ve detaylı araştırma yapabileceğiniz üç haftalık bir süreç sizi bekliyor. 

Başak

Analitik kavrama yeteneğinizin güçlü olacağı ve ikili ilişkilerde mantıkla hareket edeceğiniz bir süreçtesiniz. Önümüzdeki üç hafta bilgi, iletişim ön planda.

Terazi

Bugünden 28 Ağustos’a kadar gizli, saklı, doğaüstü ya da ruhsal konuları merak edebilir; bu konularda bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. 

Akrep

Hayatınızla ilgili sorumlulukla hareket ettiğiniz takdirde kariyerinizde fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir platformda yer alabilirsiniz. 

Yay

Kariyeriniz için organizasyon yeteneğinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız bir üç hafta olacak. Detayların içinde zekânızı kullanarak mükemmelleştirebilirsiniz. 

Oğlak

Uzak seyahatler, farklı kültürler, hukuk, din, felsefe ve inançlar ilginizi çekiyor. Bugünden 28 Ağustos’a kadar bu konulardan birine eğilerek detaylı bilgi isteyebilirsiniz. 

Kova

Önümüzdeki üç hafta gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili daha sorgulayıcı, davranabilirsiniz. Metafizik, gizemli ve derin konulara daha ilgilisiniz.

Balık

İkili ilişkilerde fikir ve bilgi alış verişinin yoğun olacağı üç hafta sizi bekliyor. Endişelerinizi ve aklınıza takılan ları karşınızdakiyle rahat paylaşabileceğiniz bir süreç olacak. 

Editör: Eda Cabul <a href='#0'>edacabul.turkmedya@gmail.com</a>

ABD'de seçimin yankıları nasıl?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Harun Tan, oğlu Pars'ın doğum gününde mezarını ziyaret etti

Limonu mikrodalgaya atarsanız ne olur? İşte limonun az bilinen faydaları...