• $ 7,2916
  • € 8,539
  • 476.49
  • 1060.59
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
07 Ekim 2015 Çarşamba 01:34 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (07 Ekim 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 07 Ekim 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 07 Ekim 2015 burç yorumları...

Koç

Kariyeriniz ve ortaklıklar ile ilgili kararlar almak, görüşmeler yapmak için uygun bir gün olmayabilir. Otorite ve güç sahibi kişilerle ego çatışmalarına girerek mevcut gücünüzü kaybedebilirsiniz. 

Boğa

Bugün işyerinizde kendi gücünüzü göstermek için hukuki ya da uluslararası bir alanda ego çekişmelerine girmek sizi zor durumda bırakabilir. Otorite figürleri ile çatışmalara dikkat etmelisiniz. 

İkizler

Yaratıcı projeler, çocuklar ile ilgili giderler ya da sevdiğinizle ortak gelirleriniz konusunda ego çatışmaları ve güç çekişmeleri yaşanabilecek bugünde sakinliğinizi korumanız önemli olacak. 

Yengeç

Eşinizle ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda birbirinizin sınırlarını zorladığınızı hissettiğiniz bir gün olabilir. Güç savaşının olasılığını bilerek olayları akışına bırakmalısınız. 

Aslan

İşyerinizde önemli bir sözleşme, anlaşma, eğitim ya da seyahat ile ilgili üstlerinizle ortaya çıkan anlaşmazlıklar zorlayıcı olabilir. 

Başak

Maddi konularda iddialaşmak ve sınırlarınızı zorlamak için iyi bir gün olmayabilir. Yaratıcı bir proje, çocuklar ya da finansal bir risk sevdiğinizle aranızda değer çatışmasına dönüşebilir. 

Terazi

Ev ya da aileniz ile ilgili aile büyükleriniz ile güç savaşlarına girmekten kaçınmanız gereken bir gün olacak. Karşılıklı yıpratıcı ve yıkıcı olma riskinizi gözeterek hareket etmelisiniz. 

Akrep

Yakın akrabalarla aranızdaki konuları çözmekten kaçmak ve kendi başınıza bir gün geçirmek için uygun bir gün olmayabilir. Kendinizi ortaya koymak ile kaçmak arasında dengeyi bulmalısınız. 

Yay

Bugün arkadaşlarla para alışverişlerinden kaçınmanız faydalı olabilir. Aynı değerleri paylaşmadığınız için ego çatışmalarına girebilirsiniz. Birlikte iş alışverişi için de uygun bir gün olmayabilir. 

Oğlak

Kariyeriniz ile ilgili konularda sakin ve akışta bir gün geçirmeniz faydalı olabilir. Daha ziyade otorite figürleri ya da sizin otoritenizde çalışan kişilerle ego çatışmaları yaşanarak zorlanılabilir. 

Kova

Özellikle resmi evrak gereken konularda otorite figürleriyle çatışmaktan bugün çekinmelisiniz. Sizin bilmediğiniz ya da görünmeyen bazı güçlerin işleri karıştırdığı bir durum söz konusu olabilir. 

Balık

Sevdiğinizle ortak gelirleriniz ile ilgili bir gerginlik daha büyük bir korkuyu tetikleyebilir. Onaylamadığınız biri ya da bir organizasyona destek konusu karşılıklı ego çatışmalarına dönüşebilir.

Bedelli askerlikte tazminat olur mu?

Bedelli askerlikte tazminat olur mu?

Bebeklerde isilik nasıl geçer?

Bebeklerde isilik nasıl geçer?

Tatil fotoğraflarını güzelleştiren 7 ipucu

Tatil fotoğraflarını güzelleştiren 7 ipucu

Muğla'da sokak köpeğinin sırtından alınan deri, ayağ

Muğla'da sokak köpeğinin sırtından alınan deri, ayağına nakledildi