• $ 6,8664
  • € 7,7595
  • 392.386
  • 117787
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
06 Nisan 2015 Pazartesi 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (06 Nisan 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 06 Nisan 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 06 Nisan 2015 burç yorumları...

KOÇ

Maddi konularda kariyeriniz ile ilgili önemli bir otorite figürlerinden destek alabileceğiniz bir gün olacak. Yaratıcı bir çalışmadan gelir kazanabilirsiniz.

BOĞA

Çekiciliğinizin oldukça kuvvetli olacağı birkaç gün sizi bekliyor. Akademik konularda önemli kişilerden destek almanız söz konusu olabilir. 

İKİZLER

Büyük bir akrabanızın desteği kaynağını bilmediğiniz bir yatırım olarak ulaşabilir. Kendinizi şımartmak ve rahatlamak için masaja başvurabilirsiniz. 

YENGEÇ

Sosyal organizasyonlarda önemli kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilir ya da sosyal çevrenizden biriyle ortaklık için adım atabilirsiniz.

ASLAN

Kariyeriniz ile ilgili arzularınızı, hayallerinizi hayata geçirmek için otorite figürü, güçlü kişilerden destek alabileceğiniz önemli bir gün olacak. 

BAŞAK

Yaratıcılığınızı ideallerinize ulaşmak için kullanmanız sizi güçlü ve farklı kılabilir. Seyahatte tanışacağınız bir kişiyle ilişkiye başlayabilirsiniz. 

TERAZİ

Aileniz ile ilgili finansal konularda önemli ve güzel bir haber alabilirsiniz. Aile büyüklerinden biri cömert maddi bir yardımda bulunabilirsiniz. 

AKREP

İkili ilişkilerde iletişim en güçlü silahınız olacak. Sevdiğinizle her türlü sorunu konuşabilir; ikna 
edebilir ya da çözümleyebilirsiniz. 

YAY

Maddi konularda iş arkadaşlarınızla önemli kararlara imza atabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir işin sonuçlanması sebebiyle ikramiye kazanabilirsiniz. 

OĞLAK

Yeni yaratıcı bir işi başlatma gücünü kendinizde bulabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni bir devir başlıyor. Sanatsal bir organizasyona da katılabilirsiniz. 

KOVA

Aileniz ve evinizle ilgili olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Aile büyüklerinizden biri haberiniz olmadan size destek olabilir. Evinizle ilgili bir sır ortaya çıkabilir. 

BALIK

Sosyal organizasyonlarda otorite figürü ve güçlü kişileri etkilemek için ideal bir gün. İletişim kabiliyetiniz ve çekiciliğinizle herkesi büyüleyebilirsiniz.

Nasreddin Hoca Şenliği

Nasreddin Hoca Şenliği

Türkiye'nin 'amiral gemisi'nde son durum görüntülendi

Türkiye'nin 'amiral gemisi'nde son durum görüntülendi

Yatağan'daki Antik kentte 1720 yıllık fiyat listesi

Yatağan'daki Antik kentte 1720 yıllık fiyat listesi

6 Temmuz 2020 burç yorumları!   Günlük burç yorumların�

6 Temmuz 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumlarını neler bekliyor?