• $7,6604
  • €8,9115
  • 458.493
  • 1124.17
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
05 Ağustos 2015 Çarşamba 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (05 Ağustos 2015)

Günlük burç yorumları (05 Ağustos 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 05 Ağustos 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 05 Ağustos 2015 burç yorumları...

Koç

Yaratıcı projeler için yatırımlar yapacaksınız. Gelir dışı kaynakların ile ilgili sorumluluklar alabilirsin. Çocukların eğitimi ile ilgili ödemeler söz konusu olabilir.

Boğa

Ev yatırımı yapmak ve bununla ilgili sorumluluk almak hakkında eşinle çatışmalar yaşayabilirsin. Risk almaktan kaçınmakta fayda var. Zıtlıktan güzel çözüm çıkabilir.

İkizler

İş ile ilgili bir sözleşmeye imza atmaktan çekinmelisin. Oldukça bonkör bir teklif gibi gözüken pozisyon ağır sorumluluklar ile az ödül getirebilir.

Yengeç

Gelirlerin ile yapacağın yatırımlar konusunda dikkatli olman gerekecek. Kumar vb riskler ile geleceğe yönelik sorumluluk ve kısıtlar altına girebilirsin.   

Aslan

Yeni atılımlar yapmak istediğin bu süreçte aile büyükleri ile çatışmalar yaşayabilirsin. Onların yönlendirmesi ile somut yatırımlar söz konusu olabilir.

Başak

Otorite figürleri ile sözleşme ve anlaşmalar ile ilgili aksaklıkların ortaya çıkabileceği bir gün olacak. Yazılı ve sözlü iletişimde dikkatli olmakta fayda var.

Terazi

Arkadaşların keyfini desteklediğini düşünürken bir otorite figürü sorumluluklarını hatırlatarak gerilim yaratabilir. Felekten bir gün yerine çalışmak zorlayabilir.

Akrep

Önemli bir fırsatı sorumlulukların sebebiyle bekleteceksin. Aslında engelleyen şeyin sorumluluklar mı yoksa kendin mi olduğunu iyi değerlendirmelisin.

Yay

Uluslararası  konularda engellendiğini hissettiğin bir gün olabilir. Aslında kendi sorumlulukların sebebiyle zorlandığını daha sonra anlayabilirsin.

Oğlak

Sosyal çevrenden bir otorite figürünün seni ilerlemekte sınırlandırdığını hissedebilirsin. Bu çatışmayı kendi sorumlulukların sebebi ile içinde yaşıyor olabilirsin.

Kova

Ortaklıklar ile ilgili yeni riskler almaya hazır olduğunu hissettiğin dönemde bir otorite figürü seni frenleyebilir. Konuyu ciddiyetle ele almayı düşünmen faydalı olabilir.

Balık

Hukuki konularda otorite figürleri ile çatışmaktan kaçınmalısın. Geleceğe yönelik adımlar atmak için sorumlulukların bilincinde hareket etmelisin.

Beykoz'daki ormanlık alanda yangın çıktı. Alınan bilgiye göre, Yenimahalle Bent Yolu Caddesi'ndeki o

Beykoz'da ormanlık alanda yangın çıktı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Harun Tan, oğlu Pars'ın doğum gününde mezarını ziyaret etti

İlk kez göreceğiniz garip kaş tasarımları