• $ 7,2916
  • € 8,5366
  • 476.889
  • 1060.59
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
03 Eylül 2015 Perşembe 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (03 Eylül 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 03 Eylül 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 03 Eylül 2015 burç yorumları...

Koç

Şansınız ile doğru yerde olabilirsiniz. Gelirinizi arttırabileceğiniz sağlam ve somut iş fikirlerine onay alacağınız ve zam isteyebileceğiniz bir gün. 

Boğa

Hayattın tadını çıkarmak için arzuladıklarınıza ulaşabileceğiniz bir gün olacak. Çocuklar, sevdiğiniz, yaratıcı proje ile ilgili dilekleriniz yerine gelebilir. 

İkizler

Eviniz ve aileniz için yapmayı arzu ettiğiniz değişiklikler adeta kendi kendine yoluna giriyor diye düşünebilirsiniz. Bugün şans sizden yana. 

Yengeç

Sosyal organizasyonlarda tüm bilgeliğinizi ortaya koyarak etrafınızı etkileyebilirsiniz. Sağlam bağlantılar kurmak istediğiniz kişilere yakın durmalısınız. 

Aslan

Kariyeriniz ile ilgili atmak istediğiniz adımların gelirlerinize etkisini fark edebilirsiniz. Maddi konularda şanslı olduğunuz bu dönemi değerlendirin.

Başak

İdeallerinize doğru uluslararası bir adım atabilirsiniz. Önümüzdeki bir yıl boyunca şans gezegeninin sizi gelişiminiz için ekstra destekleyecek.

Terazi

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yapmak istediklerinizi projelendirmek için güzel bir gün olacak. Yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü birleştirebilirsiniz. 

Akrep

Sosyal organizasyonlarda kendinizi geliştirme isteğinize eşinizden destek var. Sizi bu konuda geliştirebilecek kişiler ile tanıştırabilirsiniz. 

Yay

İş yerinizde sağlam adımlar atarak geleceğe yönelik kariyerinizde gelişim sağlayacağınız bir gün olabilir. Çalışmak size keyif verebilir. 

Oğlak

Çocuklarla birlikte ideallerinize doğru adımlar attığınızı hissediyorsunuz. Bu amaca hizmet etmek size keyif veriyor. Uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. 

Kova

Eviniz ile ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler için gerekli olan gelir dışı kaynağa onay alabilirsiniz. Mutfak renovasyonu için araştırma yapmalısınız. 

Balık

İkili ilişkilerde özellikle ortaklık vb ile ilgili somut gelişmeler kaydedilebilecek bir gün olacak. Sözleşmeler ile ilgili yol kat edebilirsiniz.

Bedelli askerlikte tazminat olur mu?

Bedelli askerlikte tazminat olur mu?

Bebeklerde isilik nasıl geçer?

Bebeklerde isilik nasıl geçer?

Tatil fotoğraflarını güzelleştiren 7 ipucu

Tatil fotoğraflarını güzelleştiren 7 ipucu

Muğla'da sokak köpeğinin sırtından alınan deri, ayağ

Muğla'da sokak köpeğinin sırtından alınan deri, ayağına nakledildi