• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
03 Ağustos 2015 Pazartesi 01:49 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (03 Ağustos 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 03 Ağustos 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 03 Ağustos 2015 burç yorumları...

Koç

Yaratıcılığının yüksek olacağı bir gün seni bekliyor. Sürpriz eğlence fırsatları ile hayatın tadını çıkarabilirsin. Aşkta ve çocuklarla ilgili Şaşırtıcı haberler gelebilir.

Boğa

Aile toplantınıza sürpriz aile fertlerinin katılımı ile daha keyifli paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Ev ve emlak işleri ile ilgili beklenmedik fikirler ortaya çıkabilir.

İkizler

Arkadaşlarından şaşırtıcı haberler alacağın bugün spontane seyahatlerle hayatın tadını çıkardığını hissedebilirsin. Beklenmedik bir haber şoke edebilir.

Yengeç

İşle ilgili yaratıcı bir fikirle gelirlerinde artış sağlama fırsatı yakalayabilirsin. Sektöründe önceden kullanılmamış teknolojik bir çözümü kullanabilirsin.

Aslan

Kendine sürpriz bir eğitim kaçamağı planlayabilirsin. Vizyonunu açacak, yeni kültürler tanıyabileceğin bir seyahatle geleceğe yönelik ideallerin değişebilir. 

Başak

Kendini şımartmak, eğlenceli ve yalnız bir kaçamak yapmak için harika bir gün olacak. Kendin için lüks olarak gördüğün bir şey satın alabilir; anın tadını çıkarabilirsin. 

Terazi

Sosyal organizasyonlar şaşırtıcı karşılaşmalarla dolu olabilir. Eğlenceli arkadaş gruplarıyla yaptığın programlarda inovatif ve girişimci kişilerle tanışabilirsin. 

Akrep

Tüm benliğinle yaratıcı işlere girişmek arzusundasın. Çalışma ortamında arkadaşlarınla yapacağın beyin fırtınaları sayesinde orijinal fikirlere ulaşabilirsin. 

Yay

Eğlence, adrenalin, orijinal bugün için planlarını anlatan birkaç kelime olabilir. Romantik ve şaşırtıcı karşılaşmalar ile farklı planlara yönelmek isteyebilirsin. 

Oğlak

Aileyle ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklar konusunda beklenmedik gelişmeler yeni yatırım fikirlerine dönüşebilir.  Sıradışı yatırımlar yaparken dikkatli olmalısın. 

Kova

Ortaklıklar ya da özel ilişkilerde şaşırtıcı güzel haberler alacağın bir gün olacak. Sevdiğinle sürpriz programlarla hayatın tadını çıkardığını hissettiğin bir gün olabilir. 

Balık

İşle ilgili yeni gelir kapıları yaratabilecek orijinal fikirler bulabilirsin. Sağlıkla ilgili ya da yeni bir spor programına dâhil olabilir beklenmedik harcama yapabilirsin. 

İletişim Başkanlığı'ndan '15 Temmuz Mehteri' paylaşımı

İletişim Başkanlığı'ndan '15 Temmuz Mehteri' paylaşımı

Altın fiyatları bugün ne kadar?

Altın fiyatları bugün ne kadar?

Görüntüler İstanbul'dan: Ne maske ne sosyal mesafe tedbirlerine uyuldu

Görüntüler İstanbul'dan: Ne maske ne sosyal mesafe tedbirlerine uyuldu

Gerçek dondurmanın sadece yüzde 60'ı su! Sahte dondurma nasıl anl

Gerçek dondurmanın sadece yüzde 60'ı su! Sahte dondurma nasıl anlaşılır?