• $ 7,2427
  • € 8,5408
  • 455.059
  • 1106.58
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
02 Ağustos 2015 Pazar 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (02 Ağustos 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 02 Ağustos 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 02 Ağustos 2015 burç yorumları...

Koç

Dolunay ile hayatın tadını çıkarmak ve sosyal arenada yer almak arasında kalabilirsin. Reformist konulara duyarlı yanın ile eğlenmek isteyen yanın çatışabilir. 

Boğa

Kariyerle ilgili konularda teknolojiden yana hissedebilirsin. Aile büyüklerinden biri ile Dolunay'ın getirdiği gerginlik ile bu konuda çatışma yaşanabilir. 

İkizler

Dolunay ile seyahat konusunda yeni kararlar alabilirsin. Eğlenceli bir kısa seyahatin seni daha tatmin edeceğini bilsen de radikal bir uzun seyahat isteyebilirsin. 

Yengeç

Finansal konularda idealist olma arzun gerçekleşen Dolunay ile ön plana çıkabilir. Huzursuzluk yaratmak yerine dengeli harcamalısın. 

Aslan

Dolunay ikili ilişkilerde duygusal gerginliklere yol açabilir. Özgür ve idealist bir ilişki isterken bir yandan Baskın ego ile kendi içinde çelişebilirsin. 

Başak

Spor ve iş ile ilgili başladığın birşeyi tamamlayabilirsin. Dolunay'ın yarattığı gerginlik bilinç altında seni zorlasa da işleri tamamlamanın huzuru içinde olacaksın. 

Terazi

Romantizmin doruklarında bir Dolunay olabileceği gibi beklentilerin ve isteklerin arasında belirsizlikten Kaynaklı gergin bir gün de olabilir. 

Akrep

Kariyerinde yapman gerekenler arzuladığın dengeyi bozabilir. Dolunay ile bununla yüzleşmen gerekebilir. Daha Özgür bir yaşam arzunu ailene belirtebilirsin. 

Yay

Hukuki konular Dolunay ile tamamlanma sürecine girerek girecek.. Daha Özgür bir sistem arzusunda isen dengeyi bulmanın önemini anlayabilirsin. 

Oğlak

Maddi konularda Özgür olma, gelir dışı kaynaklarını harcayarak lüks yaşam isteğin arasında kalabilirsin. Finansal bir Sürecin tamamlanması söz konusu olabilir. 

Kova

Dolunay ile kendi hayatın ile gerçekleştirmeyi arzu ettiğin bir konuda harekete geçebilirsin. İkili ilişkilerde eğlenceli ve hayatın tadını Çıkaracağın bir gün olabilir. 

Balık

Eğlenmek tüm gerginliklere rağmen beklentin olabilir. Bugün gerçekleşen Dolunay ile günlük yaşantında kendi isteklerini ön plana almak daha kolay olabilir. 

Mehmetçiğin dikkati yavru karacanın hayatını kurtardı

Mehmetçiğin dikkati yavru karacanın hayatını kurtardı

WhatsApp'ta sohbet geçmişi kopyalanabilecek! Kullanıcıları sevind

WhatsApp'ta sohbet geçmişi kopyalanabilecek! Kullanıcıları sevindiren özellik

Erken göçe başlayan binlerce leylek mola verdikleri Uşak'ta gör&#

Erken göçe başlayan binlerce leylek mola verdikleri Uşak'ta görüntülendi

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu?

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu?