• $ 6,7737
  • € 7,6707
  • 371.713
  • 109698
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
01 Nisan 2015 Çarşamba 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (01 Nisan 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 01 Nisan 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 01 Nisan 2015 burç yorumları...

KOÇ

Sabah aileniz ile beklenmedik gerginliklerden kaçınmanızda fayda var. Gün boyunca keyfiniz ve rahatınız için aşırı harcamalar yapabilirsiniz.

BOĞA

Seyahatlerde beklenmedik gelişmeler ile karşılaşabileceğiniz bir gün olacak. Ailenizle ve evinizle ilgili değişiklikler için uygun bir gün.

İKİZLER

Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda bir aile büyüğü ile gerginlikler yaşamanız söz konusu olabilir. Seminerlere katılabileceğiniz bir gün olacak. 

YENGEÇ

İkili ilişkilerde kırgınlıklara özen göstermeniz gereken bir sabah olacak. Arkadaş çevrenize para vermekten çekinmeniz gereken birkaç gün. 

ASLAN

Günlük rutininizdeki köklü ve hayat felsefenizde radikal değişim sizi zorluyor. Dinlenmek ve kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.

BAŞAK

Gelir dışı kaynaklarınız ile aşırı riskler almaktan kaçınmanız gereken bu süreçte hayallerinizin sizi zorladığını hissedebilirsiniz.

TERAZİ

Kariyerinizle ilgili konular sebebiyle ailenizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Aşırı iyimser bir yatırım teklifine şüpheyle yaklaşmalısınız. 

AKREP

İnançlar ve ideallerinizi ikna yolunda ilişkilerinizde yıkıcı olmaktan çekinmeniz gereken bir sabah. Kariyerinizle ilgili gelişim fırsatları yakalayabilirsihiz.

YAY

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili duygusal gerginlikler yaşayabilirsiniz.İdealleriniz sebebiyle çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerde abartılar olabilir. 

OĞLAK

İkili ilişkilerde ego savaşları yaşama potansiyeli yüksek olacağı için dikkatli davranmalısınız. Eğlenceye aşırı harcama söz konusu olabilir. 

KOVA

Evinizde ya da ailenizle çalışanlar için yaptığınız fedakârlıklar sebebiyle güç savaşları yaşayabilirsiniz. Aileniz ve eşinizle sevgi dolu bir sabah olabilir.

BALIK

İşyerinizdeki görevlerinizle ilgili değişiklikler çalışma arkadaşlarınız tarafından hoş karşılanmayabilir. Anlaşmalarda karışıklıklar çıkabilir. 

Dünyayı bekleyen dijitalleşme süreci! İnsan veri üreten robota mı dönüşüyor?

Dünyayı bekleyen dijitalleşme süreci! İnsan veri üreten robota mı dönüşüyor?

Pandeminin ardından 'Tükendim' diyorsanız...

Pandeminin ardından ''Tükendim'' diyorsanız...

George Floyd için ilk cenaze töreni Minneapolis'te düzenlendi

George Floyd için ilk cenaze töreni Minneapolis'te düzenlendi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları