• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
01 Mayıs 2015 Cuma 02:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları (01 Mayıs 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 01 Mayıs 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 01 Mayıs 2015 burç yorumları...

KOÇ

Gelir dışı kaynaklar ile ilgili üstelerimizden otorite figürü bir kişinin desteğini alarak güne başlayabilirsiniz. Akşama doğru gerginlik yaşanabilir.

BOĞA

İkili ilişkilerde yoğun duygusallığın ve tutkunun yer alacağı bir gün. Akademik ya da hukuki bir konuda bir otorite figürü sabah saatlerinde destek verebilir. 

İKİZLER

İş ve günlük rutininiz ile ilgili konularda yoğun duygular ve kriz yönetimi gereken işlerle karşılaşabilirsiniz. Akşama doğru özveri ana tema olacak.

YENGEÇ

Çocuklarınızla ilgili duygularınız sizi uç noktalara taşıyabilir. Erken saatlerinde eşinizin desteğini alabilirsiniz. ilişkilerinizde gerginlik yaşanabilir.

ASLAN

Aileniz ve ev ile ilgili derin duygular içinde olabilirsiniz. Kriz yönetimi ve tutkulu bakış açınız ile günlük işlerinize güçlü birinden destek alabilirsiniz.

BAŞAK

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde duygularınızı rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. inatçı olmamakta fayda var.

TERAZİ

Değerleriniz ve sahip olduklarınıza ilgili tutkulu, hırslı ve yoğun duygular içinde olabilirsiniz. Aile büyüklerinizden birinin desteği sabah rahat verecek.

AKREP

Duygularınızın ve sezgilerinizin yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Önemli sözleşme ya da anlaşmalar için güçlü birinin desteğini alabilirsiniz.

YAY

Bilinç altınızda fedakârlık ile ilgili derin duygularla gün geçirebilirsiniz. Maddi destek ile rahatlıyorsunuz. İş arkadaşlarınız duygusal olarak zorlayabilir. 

OĞLAK

Sosyal çevreniz hakkında sezgilerinizin kuvvetli, çalışmalarda tutkulu olacağınız bugünde sabah 
önemli birinin desteğini alabilirsiniz. 

KOVA

Kariyeriniz ile ilgili konularda tutkulu ve duygusal davranabileceğiniz bir gün. Sabah saatlerinde tanımadığınız bir otorite figürü destek verebilir.

BALIK

İnançlarınız konusunda tutkulu duygular içinde olacağınız bir gün. Sosyal çevrenizden birinin akademik ya da hukuki bir konuda desteği sizi rahatlatabilir. 

MSB duyurdu! Pençe Kaplan'da 8 terörist daha etkisiz hale getirildi

MSB duyurdu! Pençe Kaplan'da 8 terörist daha etkisiz hale getirildi

12 Temmuz 2020 burç yorumları!   Günlük burç yorumları par

12 Temmuz 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumları partneriniz ve aileniz hakkında ne söylüyor?

Gelinler için altın işlemeli maske üretildi: Düğün

Gelinler için altın işlemeli maske üretildi: Düğün salonundan daha pahalı

10 Temmuz TV reyting sonuçları yayında!

10 Temmuz TV reyting sonuçları yayında!