• $8,6703
  • €10,1664
  • 490.125
  • 1394.91
28 Ağustos 2021 Cumartesi 15:20 | Son Güncelleme:

Zenginliğe en düşkün 3 burç

Zenginliğe en düşkün 3 burç
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

Para denilince herkesin kafasında muhakkak bir şeyler oluşur. Bazıları para harcamak için yaşar, bazıları kazanmak için... Peki, hangi burçlar zenginliğe daha düşkün? Hayatın başrolünde olan paranın burçlara etkisini kaleme aldık. Parayla ilgili burçların özellikleri fikrinizi değiştirebilir...

Para kazanma ya da para harcama tutkusu her insanda farklıdır. Fakat bazıları var ki ikisinde de dikkat çeker. Zenginliğe düşkün 3 burcu bir araya getirdik. Hangi burçlarda para kazanma hırsı var, kimler daha çok para harcıyor? İşte parayla ilgili burçların özellikleri...

PARAYA DÜŞKÜN BURÇLAR

Paraya düşkün burçlar merak ediliyor. Özellikle ilişkilerde parasal özellikler kararları etkiliyor. Peki, kimler cimri kimlerin eli bol?

KOÇ

Özgüveni yüksek Koç burcu kendini kanıtlamak söz konusu olduğunda tam bir girişimcidir. Yatırımı ve riskli yollardan para kazanmayı severler. Bu Koç burcunu hem mutlu eder hem de patron olma hevesine yönlendirir. İş yaşamında motivasyona önem veren Koç burcu hedefe kitlendiğinde birlikte yaşadığı insanları zor durumda bırakabilir. Harcamaları çeşitlendirmeyi severler ve birikim yapmak Koçlar için oldukça zordur. Pahalı ürünleri almayı ve bunu anlatmayı severler.

ASLAN

Girdiği her ortamda dikkat çekmeyi başaran Aslan burcu için para biriktirmek çok zordur. Çünkü Aslan burcu bir şeyi beğendiyse fazla düşünmez, anın tadını çıkarır ve harcar. Muhtaç olmayı sevmeyen Aslan burcu arkadaşlarına ve çevresine karşı oldukça cömerttir. Borsada ve finansal konularda başarılı olan Aslanlar, gösterişe ve lükse düşkündür.

BOĞA

Kendini idare edecek kadar mutlaka para bulmayı başaran Boğalar, sonuca ulaşmayı sever. Üretimi seven Boğa burcunun yatırımları sadece paraya yönelik olmaz, Antikalara ve diğer yatırım araçlarına da meraklıdır. Hobilere, seyahate, pahalı restoranlara, güzelliğe ve bakım merkezlerine para harcamayı sever. Her ne kadar çevresi tarafından eli sıkı denilse de bir Boğa sevdikleri için para harcamayı sever. Para kazanma konusunda da hırslı olan Boğalar, konfor sunan alanları sever.

Evliliğe en yakın 3 erkek burcu

  • zenginliğe düşkün 3 burç
  • burçların özellikleri
  • koç aslan boğa
  • paraya düşkün burçlar
  • Parayla ilgili burçların özellikleri
<p>Birleşmiş Milletler 76'ıncı Genel Kurulu Zirvesi'ne katılmak için ABD'ye giden Başkan Recep Tayyi

Erdoğan ABD'de Türklere seslendi

Düzce'de üretilen elektrikli motosiklet ve bisikletler dünya yollarında

Sivas'ta, Hititler dönemine ait ''apartmanlar'' keşfedilmeyi bekliyor

1915 Çanakkale Köprüsü'nün tabliye montajları tamamlanma aşamasına geldi